Martyna Gliwińska pokazała duży ciążowy brzuszek! Jej zdjęcie polubiła sama Oliwia Bieniuk

Zuzanna Morska 27.12.2019
Martyna Gliwińska
Fotografia: instagram.com/martyna.gliwinska

Była partnerka Jarosława Bieniuka już niedługo zostanie mamą!

Parę miesięcy temu Martyna Gliwińska w wywiadzie dla jednej z gazet przyznała, że spodziewa się dziecka, a jego ojcem jest Jarosław Bieniuk. Kobieta zdobyła się na odważne wyznanie i dodała, że zamierza wychowywać je sama.

Od tamtej pory była partnerka Jarosława Bieniuka zamieszczała w sieci sporo zdjęć - jest aktywna na Instagramie - ale żadne nie potwierdzało ciąży. Aż do teraz!

Martyna Gliwińska pokazała ciążowy brzuszek

Ostatnio Martyna Gliwińska zamieściła w sieci zdjęcie z okazji świąt Bożego Narodzenia. Na fotce pozuje z pokaźnym ciążowym brzuszkiem na tle pięknej choinki. Gwiazda opatrzyła zdjęcie zabawnym podpisem: "Kolacja Wigilijna jak widać była u mnie suta. Wesołych Świąt".

To pierwsze zdjęcie ciążowego brzuszka Martyny. Wygląda ona na szczęśliwą przyszłą mamę i trzeba przyznać, że ciąża jej służy.

Pod zdjęciem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy fanów.

Pięknie wyglądasz.

Wesołych świąt, kochani.

W dodatku zdjęcie Martyny polubiła sama Oliwia Bieniuk - córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej. Myślicie, że przyszli rodzice doszli do porozumienia?

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach gwiazdy pozują ze swoimi młodszymi wcieleniami! Zobaczcie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów