Martyna Gliwińska już wcześniej ujawniła ciążę? Opublikowała tajemniczy wpis

Maria Karolewska 08.11.2019
Martyna Gliwińska wcześniej ujawniła ciążę?
Fotografia: Instagram/martyna.gliwinska

Martyna Gliwińska jest w ciąży z Jarosławem Bieniukiem. Choć o swoim stanie poinformowała oficjalnie dopiero w wywiadzie dla "Na Żywo", sześć tygodni wcześniej na jej Instagramie pojawił się tajemniczy wpis.

Internauci z uwagą przyglądają się profilom Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej w mediach społecznościowych. Kobieta zdradziła niedawno, że jest w ciąży, a ojcem dziecka jest właśnie znany piłkarz. Okazuje się, że już kilka tygodni wcześniej sugerowała, że jej życie drastycznie się zmieni.

Martyna Gliwińska ujawniła ciążę kilka tygodni temu?

Martyna Gliwińska w wywiadzie dla "Na Żywo" oskarżyła Bieniuka o to, że uważa ciążę za "problem". Gdy "Jastrząb Post" skontaktował się z byłym piłkarzem, był on zdumiony taką wypowiedzą byłej partnerki i szybko wyjaśnił sytuację.

Jestem bardzo zaskoczony tą wypowiedzią. I prawdę mówiąc, trudno mi uwierzyć, że Martyna powiedziałaby coś takiego w rozmowie z tabloidem. Przyznaję, że nasza sytuacja ze względu na wiele okoliczności jest skomplikowana, ale staramy się to wszystko jak najlepiej poukładać ze względu na dobro dziecka, między sobą, na pewno nie na łamach prasy.

Teraz okazuje się, że już wcześniej Martyna chciała ujawnić swój błogosławiony stan. W tajemniczym wpisie na Instagramie sprzed sześciu tygodni zapowiedziała ogromne zmiany w życiu.

Dziś są moje urodziny. 20.09. 29 lat! Ostatnie takie i nie tylko dlatego, ze po raz ostatni z dwójką z przodu, choć to też symboliczne. Kończące pewien etap mojego - w gruncie rzeczy - beztroskiego życia. Już czekam na ten kolejny rozdział i zapinam pasy! 100 lat i dla Was! - dodała w opisie zdjęcia.

Słowa o "końcu beztroskiego życia" w obecnej sytuacji wydają się jednoznaczne. Fani mają nadzieję, że przyszłym rodzicom uda się dojść do porozumienia.

Zobacz także: Jarosław Bieniuk będzie ojcem? Szokujące doniesienia mediów

Jak dobrze znasz serial "M jak miłość"? Odpowiedz na kilka pytań i sprawdź swój wynik!

Rozwiąż quiz

Quiz dla prawdziwych fanów "M jak miłość"

1. W którym roku został wyemitowany pierwszy odcinek "M jak miłość"?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów