Jarosław Bieniuk będzie ojcem? Szokujące doniesienia mediów

Łucja Siennicka 07.11.2019
Jarosław Bieniuk
Fotografia: Karolina Misztal/REPORTER

Jarosław Bieniuk zostanie ojcem? Martyna Gliwińska miała udzielić takiej informacji tygodnikowi "Na żywo". Jeśli wierzyć tabloidowi, kobieta niedługo zostanie matką i ma być gotowa na samotne macierzyństwo.

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska spotykali się przez kilka lat. Partnerka byłego piłkarza była przy nim w najtrudniejszych momentach życia. Do tego zawsze podkreślała, że bardzo zżyła się z jego dziećmi.

"Na żywo" podaje, że Bieniuk i Gliwińska rzekomo mają zostać niedługo rodzicami. Modelka miała udzielić wywiadu tabloidowi. Niestety, podobno nie wszystko układa się tak, jak powinno.

Jarosław Bieniuk zostanie ojcem?

Relacja Gliwińskiej i Bieniuka bywała bardzo burzliwa, jednak mimo to modelka zawsze wspierała piłkarza. Stanęła za nim murem w kwietniu, gdy Jarosław został zatrzymany przez policję.

Jeszcze w sierpniu widywano ich na rodzinnych spacerach nad polskim morzem. 

Podobno para bardzo się do siebie wtedy zbliżyła. Jak czytamy w "Na żywo", Gliwińska miała zdradzić, że jest od kilku miesięcy w ciąży. Według słów cytowanych przez tygodnik, Martyna rzekomo nie może liczyć na wsparcie Bieniuka.

Tak, to prawda. Jestem w ciąży z Jarkiem Bieniukiem. Nie znaczy jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ Jarek uznał to za problem. Jest teraz szantażowany przez swoją matkę, która, bardzo delikatnie mówiąc, nie wyraziła aprobaty dla mojego stanu - miała powiedzieć w rozmowie z "Na żywo".

Gliwińska miała dodać:

Jarek postanowił nie interesować się nawet tym, jak ja się czuję i nie ma ze mną kontaktu. Po takim zachowaniu nie spodziewam się wiele, więc jestem przygotowana na samotne rodzicielstwo i mimo wszystko cieszę się, że zostanę mamą.

Jarosław Bieniuk odniósł się do słów partnerki.

Jestem bardzo zaskoczony tą wypowiedzią. I prawdę mówiąc trudno mi uwierzyć, że Martyna powiedziałaby coś takiego w rozmowie z tabloidem. Przyznaję, że nasza sytuacja ze względu na wiele okoliczności jest skomplikowana, ale staramy się to wszystko jak najlepiej poukładać ze względu na dobro dziecka – między sobą – na pewno nie na łamach prasy. – powiedział w rozmowie z Jastrząb Post.

Myślicie, że informacje tabloidu są prawdziwe?

Zobacz także: Oliwia Bieniuk pójdzie w ślady mamy? Córka Przybylskiej chce zostać aktorką

Interesujesz się życiem gwiazd? Sprawdź, czy wiesz, kto to powiedział!

Doda
Rozwiąż quiz

Spróbuj rozpoznać cytaty gwiazd. Ostrzegamy, pytania są naprawdę podchwytliwe

Doda

1. "Nie można docenić dobrych chwil, gdy nie ma złych". Do kogą należą te słowa?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów