Marta Żmuda Trzebiatowska z mężem na premierze filmu. Rzadko się razem pokazują!

Zuzanna Morska 26.09.2019
Marta Żmuda Trzebiatowska
Fotografia: Mateusz Jagielski/East News

Para wybrała się na premierę "Mowy ptaków" w reżyserii Xawerego Żuławskiego. Trzeba przyznać, że małżonkowie pięknie razem wyglądają!

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula są małżeństwem od 2015 roku. Od początku związku para chroni swoją prywatność i rzadko publikuje wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych.

Małżeństwo nie narzeka na brak zajęć - zarówno aktorka, jak i aktor rozwijają swoje kariery. Ostatnio razem pojawili się na premierze filmu "Mowa ptaków", w którym Żmuda Trzebiatowska gra jedną z ról. Zobaczcie, jak pięknie razem wyglądają!

Marta Żmuda Trzebiatowska z mężem na premierze filmu

Marta Żmuda Trzebiatowska ma na Instagramie profil, na którym raz na jakiś czas zamieszcza różne zdjęcia. Przeważnie są to migawki z planów zdjęciowych, na których pracuje. Bardzo rzadko dzieli się ze swoimi obserwatorami zdjęciami z mężem.

Jednak na premierach filmowych można spotkać ich razem. Na jednej z ostatnich tego typu imprez Kamil Kula towarzyszył żonie. Oboje mieli na sobie garnitury i trzeba przyznać, że razem wyglądali rewelacyjnie!

Marta dawno nie pokazywała się publicznie, dlatego fotoreporterzy nie odstępowali jej i jej męża na krok.

Jak wam się razem podobają?

EN_01395434_0058
Fotografia: Eastnews
EN_01395434_0250
Fotografia: Eastnews

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów