Żmuda Trzebiatowska przeszła ogromną metamorfozę! W nowym kolorze włosów wygląda zupełnie inaczej

Malwina Wasilewska 17.07.2020
Marta Żmuda Trzebiatowska
Fotografia: VIPHOTO/East News

Aktorka znacznie rozjaśniła włosy tuż przed nagraniami do serialu "Blondynka". Zobaczcie efekty jej metamorfozy!

Marta Żmuda Trzebiatowska nie miała zbyt wiele czasu na to, by w pełni nacieszyć się macierzyństwem. Szybko po drugim porodzie aktorka rozpoczęła pracę nad nowym projektem. Jeszcze niedawno była brunetką, a teraz w związku z przygotowaniami do nowej roli przefarbowała się na blond. Internauci zachwycają się jej nowymi włosami.

Marta Żmuda Trzebiatowska przefarbowała się na blond

Marta Żmuda Trzebiatowska zaskoczyła fanów swoją metamorfozą! Aktorka, która niebawem wcieli się w rolę serialowej "Blondynki", znacznie rozjaśniła włosy. W tej wersji wygląda młodo i bardzo dziewczęco. Za jej przemianę odpowiedzialna jest fryzjerka gwiazd Marta Zawiślańska.

Trzebiatowska zdradziła, że jest już w pełni gotowa na powrót do pracy:

3...2...1... Gotowa na powrót do pracy. Co prawda jeszcze nie do końca w życiowej formie, więc wracam sobie tak powolutku, ale już jestem zwarta i gotowa, i bardzo się cieszę. Jakie to szczęście robić w życiu coś co się kocha całym sercem. Taki zawód to nie praca, to nawet nie hobby, to pasja i spełnienie - napisała.

Pod najnowszym zdjęciem fani aktorki prawią jej mnóstwo komplementów:

Wygląda pani jak zawsze pięknie!

Pięknie pani wygląda w tych włosach! I powodzenia w pracy.

Wygląda pani przepięknie. Dziewczęco i delikatnie, naturalnie.

;;;

Żmuda Trzebiatowska i Kula nie zdradzili jeszcze imienia swojego maleństwa. Jesteśmy ciekawi, czy postawią na klasykę, czy jednak pójdą w bardziej oryginalnym kierunku jak te gwiazdy.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów