Marta Żmuda-Trzebiatowska podarowała mężowi niezwykły prezent. Mógł to zrobić po raz pierwszy

Katarzyna Leszczyńska 28.12.2017
Marta Żmuda-Trzebiatowska podarowała mężowi wyjątkowy prezent
Fotografia: Instagram/Marta Żmuda-Trzebiatowska

Aktorka doskonale wiedziała, z czego ucieszy się najbardziej.

Każdy lubi dostawać prezenty. Wiele radości może sprawić jednak również ich dawanie. Zwłaszcza, jeżeli wiemy, że osoba, którą chcemy obdarować, na pewno ucieszy się z tego, co przygotowaliśmy. Niedawno przekonać się o tym mogła Marta Żmuda-Trzebiatowska, która sprawiła swojemu mężowi, aktorowi Kamilowi Kuli, niezwykły prezent.

Kamil Kula niedawno w rozmowie z portalem Plejada.pl zdradził, że otrzymał od żony wyjątkowy podarunek. Aktor nigdy nie oglądał na żywo meczu polskiej reprezentacji. Dzięki Trzebiatowskiej miał ku temu możliwość. Aktorka zdecydowała się na podarowanie mu biletów na mecz kadry w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2018, gdy nasza reprezentacja grała z Czarnogórą. Był to o tyle wyjątkowy mecz, że wówczas mogliśmy świętować awans na mundial organizowany w Rosji.

Muszę powiedzieć, że byłem na stadionie na meczu Polska-Czarnogóra i to był mój pierwszy raz. Taki prezent fantastyczny zrobiła mi żona. Ona nie mogła pójść. Poszedłem na ten mecz z tatą. Nie dość, że był to mój pierwszy mecz w życiu na stadionie, to jeszcze z takimi emocjami, z tym awansem – opowiedział szczęśliwy Kula.

To musiało być naprawdę wyjątkowe przeżycie dla aktora, zwłaszcza, że mógł je dzielić ze swoim tatą, a jak wiadomo – mężczyźni najbardziej uwielbiają piłkę nożną. Marta Żmuda-Trzebiatowska doskonale wiedziała, jaki prezent sprawić ukochanemu. A taka radość z podarunku musiała być dla niej ogromną satysfakcją. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów