Marta Żmuda Trzebiatowska komentuje plotki o ciąży. Fani gratulują

Malwina Wasilewska 20.12.2019
Marta Żmuda Trzebiatowska
Fotografia: instagram.com/mzmudatrzebiatowskaofficial/

Gwiazda pochwaliła się uroczym zdjęciem!

Niedawno w sieci pojawiły się plotki na temat drugiej ciąży Marty Żmudy Trzebiatowskiej. Na początku aktorka nie chciała komentować doniesień, jednak w końcu zdecydowała się zabrać głos w tej sprawie. Gwiazda zamieściła osobisty wpis na Instagramie.

Marta Żmuda Trzebiatowska odniosła się do plotek drugiej ciąży

Marta Żmuda Trzebiatowska unika komentowania swojego życia prywatnego, ale tym razem zrobiła wyjątek. Aktorka przerwała milczenie w sprawie plotek dotyczących drugiej ciąży. W najnowszym poście zamieściła zdjęcie, na którym trzyma męża za rękę. Ponadto podziękowała swoim fanom za ciepłe słowa i gratulacje.

Kochani, wiecie że nie mam w zwyczaju komentowania plotek, ani opowiadania o swoim życiu prywatnym i intymnych sprawach. Nie dlatego, że chce robić z tego „wielką tajemnice”, ale dlatego że chce zachować jakiś kawałek życia tylko dla siebie, żeby dać poczucie intymności i zapewnić anonimowość tym, którzy mają do tego prawo. Cieszę się i dziękuję, że to rozumiecie i szanujecie.
Nie sposób przejść jednak obojętnie obok tylu ciepłych słów i komentarzy, które kierujecie w naszą stronę. Bardzo Wam dziękujemy za wszystkie przejawy sympatii w tym szczególnym momencie. Chcemy odesłać Wam równie dużo dobrej energii i ciepła - życząc spokojnych, pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia!

Fani Marty składają jej gratulacje:

Czyli to prawda! Gratulacje. Dużo zdrówka ci życzę bo teraz to najważniejsze!

Wszystkiego najlepszego kochani!

Gratulacja i Wesołych świąt!

Przypomnijmy, że Marta od 2015 roku jest żoną Kamila Kuli, z którym wychowuje syna Bruna.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                       

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów