Fani są zaniepokojeni szczupłą sylwetką Wierzbickiej. Gwiazda "odpowiada"

Zuzanna Morska 26.06.2019
Marta Wierzbicka
Fotografia: instagram.com/mtttttm

Aktorka pochwaliła się kilka dni temu zdjęciem swojej szczupłej figury. Fani się zaniepokoili. Teraz gwiazda zaprezentowała swoją dietę. Musicie to zobaczyć.

Marta Wierzbicka to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek serialowych. Gwiazda zasłynęła rolą Oli w produkcji TVN pt. "Na Wspólnej". Od dawna aktorka bierze udział w licznych kampaniach reklamowych, a w dodatku aktywnie udziela się na Instagramie.

Jej ostatnie zdjęcie, na którym zaprezentowała bardzo szczupłą sylwetkę, zaniepokoiło fanów. Zobaczcie, jak się do tego odniosła.

Marta Wierzbicka zdradziła, jaką stosuje dietę

Marta Wierzbicka pochwaliła się ostatnio zdjęciem w kostiumie kąpielowym. Gwiazda zażywała kąpieli słonecznych i wylegiwała się na łódce. Uwagę fanów zwróciła jednak jej bardzo szczupła sylwetka. Na zdjęciu widać wyraźnie, że aktorka ostatnio mocno schudła.

Zaniepokojeni fani artystki od razu zaczęli dopytywać, co się stało, że teraz tak wygląda. Najpierw odpowiedziała wszystkim, że ma się dobrze i nic złego się w jej życiu nie dzieje.

Teraz postanowiła nieco dobitniej pokazać, że wszystko u niej gra. Gwiazda wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym pokazuje swoją "dietę". Chodzi oczywiście o burgera, którego zajada smacznie z Larą Gessler.

Pod fotografią pojawiły się komentarze obserwatorów Marty. Po zobaczeniu takiej migawki trochę się uspokoili.

Masz taką figurę i możesz jeść burgerki.

Jedz, jedz!

Martusia, ty nikniesz w oczach, a takie dania wsuwasz? Co robisz, ja też tak chce.

Uważacie, że rzeczywiście za bardzo schudła?

Ta para robi furorę w sieci. Wszystko dlatego, że od ponad trzech lat żywi się... wyłącznie owocami! Zobaczcie, jak wyglądają ci Polacy i jakie efekty daje im taka dieta.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów