Marta Wierzbicka wzięła sekretny ślub? Uwagę fanów zwrócił jeden szczegół

Marianna Bereza 22.07.2019
Marta Wierzbicka
Fotografia: TRICOLORS/East News

Marta Wierzbicka wyszła za mąż? Tak twierdzą fani!

Marta Wierzbicka jest już po ślubie? Tak twierdzą fani, którzy przeprowadzili małe śledztwo. Aktorka zamieściła na Instagramie wymowne zdjęcie. Zdaniem internautów wynika z niego, że 28-latka wyszła za mąż!

Marta Wierzbicka wzięła ślub?

Aktorka "Na Wspólnej" przebywa obecnie na urlopie we Włoszech, skąd zdaje fanom obszerną relację na InstaStories. Na profilu społecznościowym gwiazdy pojawiło się też kilka zdjęć z urlopu. Na jednym z nich Wierzbicka pozuje na leżaku, a z jej ust nie schodzi uśmiech. Wygląda na to, że odpoczynek jej służy!

Fani nie byliby sobą, gdyby nie dopatrzyli się małego szczegółu. Na jednym ze zdjęć na palcu aktorki błyszczy obrączka. Czyżby Wierzbicka zmieniła stan cywilny? Internautów zaintrygował też podpis, który może wskazywać na to, że gwiazda rozpoczęła nowy etap w swoim życiu.

Bardzo, bardzo, bardzo szczęśliwy człowiek na wymarzonych wakacjach - napisała.

Fani zaczęli dociekać, czy coś jest na rzeczy.

Piękna obrączka - brzmi jeden z komentarzy.

Inny z internautów zwrócił uwagę na to, że błyskotka widnieje już na palcu aktorki od kilku miesięcy.

Wierzbicka dotąd nie odniosła się do komentarzy fanów. Gwiazda nie zwykła komentować swojego życia prywatnego. Nie wiadomo też, kto jest jej wybrankiem. Myślicie, że 28-latka naprawdę wzięła ślub?

Zobacz także: Marta Wierzbicka niknie w oczach. Fani są zaniepokojeni jej wyglądem!

Marta Wierzbicka od bardzo dawna stawia na modnego blond boba. Ale jeżeli masz ochotę zaszaleć z włosami, a mają one długość taką, jak u aktorki, mamy coś specjalnie dla ciebie. Obejrzyj najciekawsze fryzury dla włosów półdługich.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów