Marta Wierzbicka pokazała zdjęcie. Fani nie mieli dla niej litości: "Hipokrytka"

Marianna Bereza 20.09.2019
Marta Wierzbicka
Fotografia: VIPHOTO/East News

Najnowszy wpis aktorki nie spotkał się ze zrozumieniem internautów.

Marta Wierzbicka stroni od afer, a jej wizerunku z pewnością nie można nazwać kontrowersyjnym. Aktorka często dzieli się prywatnymi zdjęciami, które spotykają się z pozytywnym odbiorem fanów. Ostatnio gwiazda zamieściła na Instagramie fotografię, na której reklamuje popularny produkt i... wywołała burzę w internecie.

Wierzbicka reklamuje czekoladę. Jej zdjęcie oburzyło fanów

Wierzbicka nie tylko gra w filmach i serialach, ale zarabia także reklamując w sieci różnego rodzaju produkty. Ostatnio aktorka "Na Wspólnej" opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z czekoladą w towarzystwie krów.

Tyle szczęścia naraz! Ja i moje alpejskie kumpele mamy raj. Te cudowne, szczęśliwe krowy traktowane są tu z niesamowitą czułością (...). Byłam, widziałam i potwierdzam - napisała w poście.

Aktorka prawdopodobnie nie zdawała sobie sprawy z fali krytyki, z jaką spotka się jej wpis. Internauci wytknęli celebrytce niewiedzę na temat sposobu traktowania krów, od których pozyskuje się mleko do wyrobów mlecznych, m.in. czekolady. 

A widziałaś, jak jadą do rzeźni?

Aż tak słabo płacą aktorom, żeby musieć szerzyć takie kłamstwa? Radzę wgłębić się w temat, jak traktowane są WSZYSTKIE krowy (nie tylko te, które ci pokazali).

Hipokrytka.

Szkoda słów na taki brak świadomości.

Co ciekawe, Wierzbicka od dawna promuje się w internecie jako osoba pomagająca zwierzętom. Czyżby aktorka zaliczyła wpadkę?

Co sądzicie o wpisie gwiazdy?

Zobacz także: Ewelina z "Warsaw Shore" mierzy się z hejterami. Odpowiedziała na uszczypliwy komentarz

Marta Wierzbicka od bardzo dawna stawia na modnego blond boba. Ale jeżeli masz ochotę zaszaleć z włosami, a mają one długość taką, jak u aktorki, mamy coś specjalnie dla ciebie. Obejrzyj najciekawsze fryzury dla włosów półdługich

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów