Marta Wierzbicka pokazała ciążowe krągłości! Fani: "Do twarzy ci z takim brzuszkiem"

Malwina Wasilewska 16.07.2020
Marta Wierzbicka
Fotografia: Jakub Kaminski/East News

Joanna Koroniewska zamieściła zabawne zdjęcie z przygotowań do spektaklu teatralnego. Pokazała na nim Martę Wierzbicką z ciążowym brzuszkiem.

Marta Wierzbicka po odejściu z "Na Wspólnej" nie zrezygnowała z aktorstwa. Gwiazda zdecydowanie nie może narzekać na brak zajęć, o czym świadczą jej liczne role na deskach znanych warszawskich teatrów. W jednej ze sztuk aktorka wcieliła się w postać ciężarnej kobiety. Jej wymowne zdjęcie z ciążowym brzuszkiem, które trafiło do sieci, wzbudziło spore emocje. Zobaczcie!

Marta Wierzbicka pokazała ciążowy brzuszek

Marta Wierzbicka i Joanna Koroniewska połączyły siły w nowym spektaklu w Teatrze Komedia. Niedawno w trakcie przygotowań do sztuki gwiazdy zrobiły sobie wspólnie zdjęcie, na którym mamy okazję zobaczyć Martę z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem. W ten sposób Joasia zaprosiła internautów do oglądania odcinka "Domówki u Dowborów" z udziałem Wierzbickiej.

Ujęcie udostępnione przez Koroniewską rozbawiło jej fanów do łez. Niektórzy twierdzą, że Marta przypomina na nim Taylor Swift...

Fajny ten brzusio, żeby tak w realu było możliwe.

Jak tylko zobaczyłam panią z brzuszkiem myślałam, że to Taylor Swift.

Do twarzy ci z takim brzuszkiem.

Zgadzacie się ze zdaniem fanów?

Marta Wierzbicka od bardzo dawna stawia na modnego blond boba. Ale jeżeli masz ochotę zaszaleć z włosami, a mają one długość taką, jak u aktorki, mamy coś specjalnie dla ciebie. Obejrzyj najciekawsze fryzury dla włosów półdługich.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów