Wierzbicka odpowiada na komentarze dotyczące swojej figury!

Malwina Wasilewska 01.07.2019
Marta Wierzbicka
Fotografia: Instagram.com/mtttttm

Aktorka przerywa milczenie i uspokaja swoich fanów.

Ostatnie zdjęcie Marty Wierzbickiej w bikini wzbudziło ogromne emocje. Jedni twierdzą, że aktorka przesadziła z odchudzaniem, a inni podejrzewają u niej chorobę. Gwiazda w rozmowie z serwisem WP Kobieta odpowiedziała na liczne pytania dotyczące jej przemiany.

Marta Wierzbicka o swojej figurze

Marta Wierzbicka ostatnio przeszła ogromną metamorfozę. W jednym z wcześniejszych wywiadów zdradziła, że zaczęła się zdrowo odżywiać i bardzo ograniczyła cukier.

Aktorka tak bardzo schudła, że przestała przypominać dawną siebie.  Pod jednym z jej zdjęć w bikini pojawiło się mnóstwo komentarzy zaniepokojonych fanów.

Strasznie schudłaś!

Masakra, jak można z seksownej kobiety zrobić z siebie takie coś. Słabo naprawdę...

Kurczę, dziewczyno za mocno poszalałaś z odchudzaniem.

Marta w końcu zdecydowała się zabrać głos w tej sprawie. Wyznała, że w rzeczywistości wygląda inaczej:

Myślę, że fani mogli tak nerwowo zareagować na to zdjęcie, bo przecież to, jak wyglądamy na zdjęciach na Instagramie, nie jest wymierne do rzeczywistości. Tutaj pokazałam siebie trochę w inny sposób – powiedziała aktorka w rozmowie z WP Kobieta.

Gwiazda postanowiła wszystkich uspokoić. Jak twierdzi, nie ma żadnych problemów zdrowotnych:

Do wszystkich tych, którzy komentowali to zdjęcie - mam się bardzo dobrze! Szczerze? Nigdy chyba nie miałam się lepiej! - odpowiedziała.

A co wy sądzicie na temat jej sylwetki?

Marta Wierzbicka od bardzo dawna stawia na modnego blond boba. Ale jeżeli masz ochotę zaszaleć z włosami, a mają one długość taką, jak u aktorki, mamy coś specjalnie dla ciebie. Obejrzyj najciekawsze fryzury dla włosów półdługich.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów