Marta Wierzbicka pokazała się bez makijażu. Nie wszystkim się to spodobało

Hanna Skowron 03.06.2019
Marta Wierzbicka
Fotografia: instagram.com/mtttttm

Aktorka regularnie zamieszcza w sieci zdjęcia, na których pozuje w naturalnej wersji. Ostatnia fotografia nie wszystkim przypadła do gustu.

Marta Wierzbicka to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, którą możemy oglądać zarówno w serialach, jak i na deskach teatrów. Gwiazda ma wielu fanów i kontaktuje się z nimi za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jej ostatnie zdjęcie wrzucone na Instagrama wywołało niemałą sensację.

Marta Wierzbicka bez makijażu

Wierzbicka inspiruje wiele Polek - przede wszystkim angażuje się w liczne akcje charytatywne. Niedawno głośno było o jej udziale w kolejnej akcji na rzecz zwierząt. Teraz włączyła się do inicjatywy, która ma na celu pomóc dzieciom, znajdującym się w trudnej sytuacji.

Marta wrzuciła do sieci zdjęcie promujące piękną gumkę do włosów, którą można kupić w sklepach TK Maxx. Dochód ze sprzedaży akcesoriów zostanie przeznaczony na działanie Akademii Przyszłości wspierającej dzieci.

Zobacz także: Marta Wierzbicka na deskach teatru radzi sobie świetnie! Sami zobaczcie

Udział aktorki w akcji spotkał się z ciepłym odzewem ze strony fanów. Jednak na zdjęciu zobaczyli oni także to, że gwiazda nie ma na sobie grama makijażu.

Pod fotografią pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy dotyczących jej wizerunku. Ale nie zabrakło też tych negatywnych.

Pięknie

Bez makijażu, super!

Wyglądasz jak styrana życiem baba

Naszym zdaniem Marta wygląda świetnie! Oby więcej zdjęć w naturalnej odsłonie. A wam jak się podoba?

Marta Wierzbicka od bardzo dawna stawia na modnego blond boba. Ale jeżeli masz ochotę zaszaleć z włosami, a mają one długość taką, jak u aktorki, mamy coś specjalnie dla ciebie. Obejrzyj najciekawsze fryzury dla włosów półdługich.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów