Marta Manowska zaatakowana przez fankę na Instagramie. Poszło o kwiaty w wannie!

Julita Buczek 09.09.2019
marta manowska
Fotografia: Instagram @martamanowska

Marta Manowska wyjechała na zagraniczne wakacje. Znana prezenterka nie spodziewała się, że jej instagramowa relacja z wyjazdu spotka się z takim hejtem.

Marta Manowska od kilku lat prowadzi bardzo popularny program „Rolnik szuka żony”. Reality show to bez wątpienia hit stacji. Nie ma więc co się dziwić, że Manowska stała się gwiazdą telewizji polskiej.

Marta Manowska wypoczywa na Bali

Znana prezenterka wyjechała na zagraniczne wakacje na Bali, skąd przygotowała obszerną relację. Swoimi nagraniami oraz fotografiami postanowiła podzielić się ze swoimi fanami na Instagramie. Jej ostatnie zdjęcie nie wywołało niestety pozytywnych emocji. Niektórzy komentujący byli zachwyceni pięknym obrazkiem, jednak inni byli oburzeni tym, że Marta zdecydowała się na udostępnienie czegoś podobnego. Jak się okazało, nie wszystkim przypadła do gustu kąpiel w kwiatach.

Jak można ukrócić życie tylu pięknym kwiatom? I na dodatek czuć się z tym szczęśliwie? Myślę, że w momencie, kiedy mówi się tyle o ochronie natury, osoby publiczne powinny wstydzić się takich czynów! A tu jaka radość?! Wstyd, gdzie tu mowa o ekologii? Przecież z takich drobiazgów zbudowana jest nasza ziemia - napisała oburzona fanka.

Na odpowiedź Manowskiej nie trzeba było długo czekać. Znana prezenterka postanowiła się wytłumaczyć.

Myślę, że to opadnięte kwiatki, niezrywane. Przygotowane na przyjazd. Jestem wegetarianką, oszczędzam wodę, światło, ograniczam plastik. Polecam - odpowiedziała zwięźle dziennikarka.

Według was Marta powinna się wstydzić kąpieli w kwiatach?

Zobacz także: Marta Manowska dodała zdjęcia z łóżka! Dziennikarka rozkręca się na Instagramie

Przyjaciółki: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska
Rozwiąż quiz

"Przyjaciółki": którą bohaterką jesteś?

Przyjaciółki: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska

1. Jakie cechy charakteru cenisz sobie u facetów?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów