Marta Manowska pozuje w bikini. Fani: "Jaka chudzinka!"

Zuzanna Morska 19.09.2019
Marta Manowska
Fotografia: instagram.com/martamanowska

Prezenterka udała się na upragniony wypoczynek na bajkową wyspę Bali. Zdjęcia z wyjazdu opanowały jej instagramowy profil.

Marta Manowska w ostatnim czasie wypoczywała na Bali. Prezenterka telewizyjna odpoczywała po ciężkim okresie w pracy i ładowała baterie na kolejne dni. Już niebawem będziemy mogli bowiem oglądać ją także jako prowadzącą "The Voice Senior".

Gwiazda chętnie wrzucała do sieci zdjęcia z magicznego wyjazdu na rajską wyspę. Fani są zachwyceni tymi migawkami! Zresztą sami zobaczcie.

Marta Manowska pozuje w bikini

Marta Manowska to jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd. Prowadząca program "Rolnik szuka żony" ma wielu fanów, którzy śledzą ją na Instagramie. To właśnie tutaj prezenterka zamieszcza zdjęcia pokazujące migawki z życia zawodowego, ale też prywatnego.

Ostatnio w sieci pojawiło się wiele fotografii Manowskiej z wakacji. Gwiazda wypoczywała na gorącej wyspie Bali. W ten sposób przygotowywała się do nowych wyzwań. I odpoczywała po wyczerpującej pracy.

Na jednej z fotek widzimy Martę na plaży. Pozuje tutaj w kusym bikini, a oświetlają ją promienie zachodzącego słońca. Fani są zachwyceni tym zdjęciem, ale też zwrócili uwagę na szczupłą sylwetkę gwiazdy.

Jaka chudzinka!

Cudownie wyglądasz.

Piękna.

A wam jak się podoba Manowska w takim wydaniu?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.        

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów