Marta Manowska poprowadzi nowy program! Prezenterka ma zarobić fortunę!

Sandra Banach 05.06.2019
Marta Manowska na ściance
Fotografia: EastNews/ArturZawadzki

Marta Manowska poprowadzi jeden z najpopularniejszych programów w telewizji! Prezenterka idzie jak burza! Na nowym projekcie zarobi sporą sumę pieniędzy!

Telewizja Polska zapowiedziała nowe muzyczne show: „The Voice Senior”. Jak podaje „Super Express”, gospodarzem programu została Marta Manowska, którą zdążyliśmy już poznać z takich produkcji jak: „Rolnik szuka żony” i „Sanatorium Miłości”.

Marta Manowska poprowadzi nowy program

„The Voice Senior” to kolejny talent show TVP, który najprawdopodobniej ma być oparty na klasycznym formacie „The Voice of Poland”. Zasady będą takie same jak w poprzednich edycjach. Uczestnicy śpiewają, a grono jurorskie ich ocenia, a następnie zaprasza do swoich drużyn. Muzyczne show poprowadzi uwielbiana przez wielu widzów dziennikarka Marta Manowska.

Ile zarobi Marta Manowska?

Talent, popularność i charyzma lubianej prezenterki ma swoją cenę. I to niemałą. Obecnie za jeden sezon „Sanatorium miłości” gwiazda zarabia około 100 tysięcy złotych, podobną sumę zgarnia za program „Rolnik szuka żony”.

Jak podaje „Super Express”, za udział w „The Voice of Senior” Manowska ma dostać kilkukrotnie wyższą stawkę. Prezenterka najprawdopodobniej zarobi około 500 tysięcy złotych za jeden sezon muzycznego show!

No cóż… tylko pozazdrościć!

Zobacz także: "Pytanie na śniadanie": Ida Nowakowska wygryzła inną prezenterkę? Zajmie jej miejsce

"Dance, Dance, Dance" to sukces TVP, ale wróciła też "Szansa na sukces"! Pamiętacie, kto zaczynał karierę w tym kultowym programie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów