Marta Manowska miała poważny wypadek samochodowy. W apelu ostrzegła fanów!

Julita Buczek 27.08.2019
marta manowska
Fotografia: Instagram @martamanowska

Marta Manowska przeżyła niedawno chwile grozy. Na emocjonalnym nagraniu postanowiła przestrzec swoich fanów.

Marta Manowska to bardzo lubiana prezenterka telewizyjna. Swoją karierę rozpoczęła jako dziennikarka Programu III Polskiego Radia, następnie pracowała podczas tworzenia programu "Ugotowani". Marta sławę zdobyła, kiedy została prowadzącą polskiej edycji show "Rolnik szuka żony". Od 2019 roku jest prowadzącą "Sanatorium miłości". 

Marta Manowska miała poważny wypadek

Znana prezenterka kilka dni temu pojawiła się na prezentacji jesiennej ramówki TVP. Nikt nie spodziewał się, że gwiazda kilka godzin wcześniej miała poważny wypadek. Jak się okazało, Manowska dopiero po kilku dniach zdecydowała się o nim opowiedzieć. W drodze na ramówkę TVP Manowska wjechała w tył innego samochodu.

Jeżdżę od 18 roku życia, zdałam prawo jazdy za pierwszym razem, przejechałam 150 tys. km, mam sportowy samochód z dużą pojemnością silnika. Jechałam bardzo powoli. Droga była pusta. Wystarczyła sekunda nieuwagi, żebym zatrzymała się na samochodzie przede mną. Inne samochody ruszyły, a auto przede mną hamowało – wyjawiła Marta na InstaStories.

Okazało się, że prezenterka doznała lekkich obrażeń.

Uderzyłam klatką piersiową o kierownicę, wyskoczyła dolna poduszka, obiłam sobie nogi i ręce, miałam ból w barku od pasów, ból miednicy od dolnych pasów. Osobie przede mną nic się nie stało. Przytuliłyśmy się, przeprosiłyśmy. Pojechałam na ramówkę – powiedziała w dalszej części wypowiedzi.

Okazuje się, że do wypadku doszło przez nieuwagę znanej prezenterki. Marta wyznała, że zerknęła na swój telefon na chwilę. Jednocześnie zaapelowała do swoich fanów, którzy mają prawo jazdy, aby nie korzystali z komórek podczas prowadzenia samochodu.

Nie dotykajcie telefonu, wystarczy, że macie zamgloną szybę, zaczynacie grzebać przy klimatyzacji czy cokolwiek typu niezabezpieczona rzecz turlająca po siedzeniu odwróci waszą uwagę. Błagam obiecajcie, że gdy wsiadacie do samochodu, telefon jest w zupełnie innym miejscu. Robicie tylko jedną rzecz jednocześnie! - skwitowała.

Z kolejnych wpisów Marty na Instagramie wynika, że gwiazda czuje się już lepiej.

manowska
Fotografia: screen InstaStories @martamanowska

Co sądzisz o pomyśle gwiazdy?

Zobacz także: Maryla Rodowicz oburzona plotkami na swój temat. "Robi się ze mnie chytrą babę z Radomia"

Krzysztof Krawczyk
Rozwiąż quiz

Sprawdź, która piosenka opisuje twoje życie

Krzysztof Krawczyk

1. Który z tych kolorów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów