Zuckerberg został ojcem. Pokazał zdjęcie i zamieścił list do córki. Jedną prośbę do niej zrozumie każdy rodzic

Anna Respondek 29.08.2017
Mark Zuckerberg i Priscilla Chan
Fotografia: Facebook/Priscilla Chan

Jeden z najbogatszych ludzi na świecie został ponownie ojcem. Jakie imię wybrał dla swojej drugiej córki? 

Mark Zuckerberg, ojciec rocznej Maximy, został ponownie szczęśliwym tatą. Wraz z żoną, Priscillą Chan, powitał na świecie drugą córkę. Młodzi rodzice wybrali dla dziecka nietypowe imię August. W języku polskim imię to można przetłumaczyć jako sierpień albo jako czcigodny czy dostojny.

W poniedziałek, na oficjalnym facebookowym profilu amerykańskiego przedsiębiorcy pojawiło się urocze rodzinne zdjęcie oraz długi list skierowany właśnie do niej. Świeżo upieczeni rodzice w podobny sposób zachowali się po pojawieniu się na świecie ich pierwszego dziecka. Co mieli do powiedzenia tym razem? 

Witaj na świecie! Twoja mama i ja nie możemy się już doczekać, aby zobaczyć, kim się staniesz. Kiedy twoja siostra przyszła na świat napisaliśmy list o tym, w jakim świecie chcielibyśmy, abyście się wychowywały. Tym razem chcemy napisać na temat dzieciństwa. Świat potrafi być niezwykle poważnym miejscem, dlatego ważne jest, aby znaleźć czas na odpoczynek i zabawę. 

W dalszej części listu Zuckerberg pisze o tym, że ma nadzieję, że August będzie miała odpowiednio dużo czasu na powąchanie wszystkich kwiatków i znalezienie wszystkich odpowiednich liści do swojego bukietu. 

Mamy nadzieję, że będziecie wraz z Max tak długo jeździć na karuzeli, aż nie oswoicie wszystkich koni. Wierzymy, że będziesz miała czas, aby zrobić tak dużo okrążeń wokół salonu i podwórka ile tylko będziesz chciała. Wierzymy również, że pokochasz drzemki. Mam nadzieję, że jesteś śpiochem. Przede wszystkim jednak chcę, abyś nawet we śnie czuła, jak bardzo Cię kochamy. 

W ostatnich słowach szczęśliwy tata daje córce najlepszą z możliwych rad i zapewnia ją, że nigdy nie zostanie sama. 

Dzieciństwo jest magicznym czasem, tylko wtedy możemy być prawdziwymi dziećmi. Dlatego nie marnuj go na martwienie się o przyszłość. Od tego masz nas, a my zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby świat był lepszy dla Ciebie i wszystkich innych dzieci. August kochamy Cię bardzo mocno i jesteśmy podekscytowani tą nową przygodą. 

Życzymy całej rodzinie dużo szczęścia. ;)

giphy (22)
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów