Marion Cottilard złamała "reguły" czerwonego dywanu w Cannes. Eksperci modowi są podzieleni

Emilia Klima 18.05.2017
Marion Cotillard
Fotografia: ONS

Takiej kreacji w historii festiwalu filmowego w Cannes jeszcze nie było. Marion Cotillard na czerwonym dywanie pozowała... w jeansach.

Uroczyste otwarcie 70. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes już za nami. Gwiazdy kina, modelki i celebrytki jak co roku prezentowały na czerwonym dywaniem spektakularne kreacje z najlepszych domów mody. Z jednym małym wyjątkiem.

Francuska aktorka, rzekoma niedoszła była kochanka Brada Pitta, przed fotoreporterami paradowała w jeansach założonych pod białą tunikę. Ten eksperymentalny zestaw pochodzi z kolekcji belgijskiego brandu Y/Project, który specjalizuje się raczej w zestawach "ulicznych" niż "glamour". 

Marion Cotillard
Fotografia: Marion Cotillard

Marion Cotillard w jeansach na festiwalu w Cannes

Odważny wybór aktorki, która w Cannes promuje film "Ismael’s Ghosts", zdominował relacje z pierwszego dnia festiwalu. Dziennikarze i modowi eksperci są wyraźnie poruszeni i trudno im jednoznacznie ocenić stylizację aktorki. Zdaniem wielu, Marion prezentuje się stylowo i "cool", ale ten strój nie jest po prostu odpowiednią kreacją na czerwony dywan.

Czyżby przyszła pora na pierwsze modowe faux pas zawsze stylowej Marion? To dopiero pierwszy dzień festiwalu, a już mamy kandydatkę do tytułu najgorzej ubranych - ocenił portal Msn.com.

Marion może jednak liczyć na mocnego sprzymierzeńca. Kreacje pochwaliło internetowe wydanie "Vogue'a". Dziennikarze zostawili czerwono-dywanowe konwenanse i po prostu ocenili, że Marion wyglądała dobrze i stylowo.

Marion wniosła na czerwony dywan całkiem nową energię. Zazwyczaj oglądamy ją w sukniach Diora, teraz zaskoczyła kreacją mocno osadzoną w najświeższych trendach. Dopasowany fason spodni idealnie zgrał się z luźnym krojem tuniki i złotymi sandałami - ocenił portal.

Na wybór Marion Cotillard najpewniej miał wpływ również fakt, że kilka miesięcy temu została mamą. Jak oceniacie jej odważną propozycję?

Marion Cotillard
Fotografia: Marion Cotillard
Marion Cotillard
Fotografia: Marion Cotillard
Marion Cotillard
Fotografia: Marion Cotillard
Marion Cotillard, Mathieu Amalric, Charlotte Gainsbourg
Fotografia: Marion Cotillard, Mathieu Amalric, Charlotte Gainsbourg
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów