Marina jest w ciąży! Piosenkarka podała oficjalną informację

Katarzyna Leszczyńska 12.05.2018
Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna
Fotografia: Instagram/marina_official

Gwiazda pokazała olbrzymi brzuszek ciążowy. 

Media już od pewnego czasu spekulowały o tym, że Marina jest w ciąży. Plotki zaczęły się, gdy razem z Wojciechem Szczęsnym wzięli udział w sesji dla Gali przed Świętami Bożego Narodzenia. Czujne oczy fanów dopatrzyły się u piosenkarki krągłości. Teraz gwiazda potwierdziła te doniesienia.

Zobacz także: Klara Lewandowska ma już rok! Zdjęciem z bajkowego przyjęcia pochwalił się jej ojciec chrzestny

Marina na swoim Instagramie opublikowała zdjęcia, na których prezentuje ciążowe krągłości. Najważniejszy jest jednak podpis, w którym piosenkarka potwierdza, że wkrótce wraz z mężem zostaną rodzicami. To niezwykła informacja, na którą czekaliśmy od dłuższego czasu.

Kochani, wreszcie czujemy, że jesteśmy gotowi, aby podzielić się z Wami naszym szczęściem. Tym bardziej, że już nie da się tego ukryć. Bardzo nam zależało, żeby jak najdłużej móc cieszyć się tym pięknym okresem tylko z najbliższymi. Jesteśmy bardzo podekscytowani i z niecierpliwością oczekujemy przyjścia na świat nowego członka rodziny – napisała Marina.

Fani państwa Szczęsnych również są podekscytowani. W komentarzach posypały się gratulacje dla przyszłych rodziców. My również dołączamy się do życzeń! Nie możemy się doczekać aż na świat przyjdzie dziecko Mariny i Wojciecha. Czy podobnie jak u Lewandowskich będzie to dziewczynka? A już niedługo będziemy kibicować naszym piłkarzom na Mundialu. W tym roku Szczęsny ma wyjątkową motywację do gry. ;)

Zobacz także: Zeswatali Klarę Lewandowską! Zapowiada się kolejna "power couple"

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazuje duży brzuch ciążowy
Fotografia: Instagram/marina_official
Wojciech Szczęsny trzyma rękę na brzuchu Mariny na wakacjach
Fotografia: Instagram/marina_official

Zobaczcie w poniższej galerii, po czym poznać, że jest się gotowym na dziecko:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów