Marina urodziła! Dziecku Szczęsnych nadano oryginalne imię

Hanna Skowron 04.07.2018
Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny
Fotografia: instagram.com/marina_official

Para przez wiele miesięcy próbowała utrzymać ciążę w tajemnicy. Dziś wszystko stało się jasne. 

Marina Łuczenko urodziła. Choć para przez długi czas starała się utrzymać ciążę w tajemnicy i unikać branżowych spotkań, wieść o potomku Szczęsnych w końcu obiegła polskie media. W środę, za pośrednictwem mediów społecznościowych, szczęśliwi rodzice przekazali fanom długo wyczekiwaną nowinę.

Zobacz także: Tak wygląda druga suknia ślubna Mariny. Ukrywała ją 2 lata 

Kochani, dziękuję Wam serdecznie za wszystkie życzenia urodzinowe i zarazem chciałabym Wam z radością oznajmić, że 30.06.18 przywitaliśmy na świat naszego cudownego synka – napisała na swoim Instagramie Marina.

Mamusia, żona i moja bohaterka czuje się dobrze i po raz kolejny udowodniła, że jest najsilniejszą kobietą na świecie! Kocham i dziękuje! – dodał na swoim koncie Wojciech Szczęsny.

Pierwsze dziecko wokalistki i Wojciecha Szczęsnego otrzymało od rodziców oryginalne imię Liam. Jak sami potwierdzili, chłopiec zdążył już wydać na świat swoje pierwsze okrzyki radości.

Pod postem błyskawicznie wylała się fala gratulacji dla świeżo upieczonych rodziców. My również życzymy państwu Szczęsnym dużo wytrwałości i zdrowia dla całej trójki!

Zobacz także: Marina ostro odpowiada na krytyczne komentarze 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów