Marina krytykuje księżną Meghan: "Ja bym w życiu tego nie zrobiła"

Hanna Skowron 16.05.2019
Marina
Fotografia: Instagram.com/marina_official

Nie wszyscy będą zachwyceni komentarzem gwiazdy...

Mimo że od porodu Meghan Markle minęło już sporo czasu, wciąż temat ten budzi sporo emocji. Niedawno Marina została zapytana o to, co sądzi na temat pozowania po porodzie w stylu księżnej Meghan. Komentarz gwiazdy może nie spodobać się jej koleżance, Sarze Boruc.

Marina krytykuje Meghan Markle

Marina, jako młoda mama, doskonale wie, jak czuje się kobieta zaraz po porodzie. Piosenkarka w rozmowie z Party.pl wyznała, że nie wyobraża sobie pokazywania się światu zaraz po przyjściu na świat potomstwa, tak jak zrobiła to księżna Meghan Markle:

Ja bym w życiu tego nie zrobiła. Nie pokazywałabym takich sytuacji, ściśle po porodzie. To jest intymny moment, nie przyszło mi do głowy, żeby się dzielić z całym światem. To nie są moje klimaty – odpowiedziała

Łuczenko-Szczęsna dodała, że nie wyobraża sobie pokazywać na Instagramie intymnych chwil z narodzin dziecka:

Instagram? O czym my mówimy? Ja byłam zaaferowana całą sytuacją, poznaniem mojego maluszka, mojego dzidziusia. Cały świat dla mnie nie istniał

W ten sposób Marina wbiła szpilę Sarze Boruc, która opublikowała nagranie z nowo narodzonym synem zaraz po porodzie.

Ten projekt podbił serca wielu miłośników światowego show-biznesu. Dlaczego? Przedstawia bowiem zdjęcia kultowych gwiazd z ich młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów