Marina przez przypadek pokazała tatuaż na pośladku! Reakcja fanów była dla niej zaskoczeniem!

Hanna Skowron 05.01.2019
Marina przez przypadek pokazała tatuaż na pośladku! Reakcja fanów była dla niej zaskoczeniem!
Fotografia: Instagram/ @marina_official

Marina opublikowała na Instagramie zdjęcie z gorącego Dubaju. Pozując w stroju kąpielowym, nieświadomie odkryła kawałek tatuażu, który zaintrygował fanów. Jak się wytłumaczyła?

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny razem z rodziną Lewandowskich wybrali się na wakacje do Dubaju. Piosenkarka pochwaliła się zdjęciem zrobionym przy basenie. Pozując w białym stroju, podkreśliła swoje atuty, ale również sprawiła fanom niemałą zagadkę. 

Wycięty kostium Mariny odsłonił część pośladka, na którym fani dostrzegli tatuaż. Pod zdjęciem pojawiły się komentarze, internauci dopytywali się o motyw obrazka.

A co ty masz na pupie?

Nie wierzę, tatuaż na twoim pośladku

Co to za wytatuowany koń?

Super tatuaż. Nie chwaliłaś się, że masz.

 

Jak tłumaczy się Marina?

Żona piłkarza nie spodziewała się takiego zainteresowania tatuażem. Nie trzymała fanów w napięciu i odpowiedziała na komentarze.

Mam go 10 lat. Nie ma czym się chwalić

Jedna z fanek dodała, że Marina wytatuowała sobie geparda, a tatuaż pokazała na swoim Facebooku, kilka lat temu, zaraz po jego wykonaniu.

A wy wiedzieliście o tej ozdobie? Jak wam się podoba taki tatuaż?

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska pokazała siostrę! Podobne?

Niektóre z gwiazd uczyniły z mediów społecznościowych źródło zarobku. Zastanawialiście się kiedyś, które z nich zarabiają na Instagramie najwięcej? Mamy dla was odpowiedź

 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów