Marina pokazała wzruszające nagranie z mężem i synem. "Cudowna rodzinka"

Paulina Ermel 24.03.2019
Marina Łuczenko
Fotografia: instagram.com/marina_official

Takie nagrania na instagramowym koncie Mariny to rzadkość. Pokazała wideo z momentu, w którym Wojtek karmi syna. Rozczulający widok.

W lipcu 2018 roku Marina i Wojtek Szczęśni po raz pierwszy zostali rodzicami. Na świat przyszedł ich wyczekiwany syn Liam. Od tamtej pory wokalistka zamieszcza w sieci zdjęcia dziecka, ale są to starannie wybrane fotografie, na których nie widać jego twarzy.

Tym razem Marina zdecydowała się zdradzić fanom nieco więcej. Zamieściła na Instagramie rozczulające wideo, które nagrała po wygranym meczu Wojtka. Trzeba przyznać, że to rzadki widok na kontach społecznościowych Szczęsnych.

Marina pokazała nagranie z mężem i synem

Marina wrzuciła do sieci wideo, na którym Wojtek karmi swojego niespełna rocznego synka. I robi to od razu po powrocie z wygranego meczu z Austrią. Na nagraniu widać, jak Szczęsny karmi syna jabłuszkiem.

Wideo opatrzone zostało podpisem: "Po wygranym meczu taty jabłuszko jakoś lepiej smakuje. Gratulacje dla całego zespołu".

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy zachwyconych fanów. Nie dość, że to rzadki widok w mediach społecznościowych, to jeszcze bardzo wszystkich rozczulił.

Jesteście super rodzinką.

Jaki już duży ten chłopczyk!

Rodzice wpatrzeni jak w obrazek.

A jak wam się podoba nagranie?

Marina i Wojtek nazwali syna Liam. Jednak to nie koniec wyjątkowych imion nadawanych dzieciom przez polskie gwiazdy. Poznajcie te najbardziej oryginalne imiona dzieci gwiazd!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów