Marina pochwaliła się zdjęciem z obozu Lewandowskiej: "Koniec świata! Jestem na obozie sportowym"

Marina Łuczenko-Szczęsna
Fotografia: Instagram.com/marina_official

Gwiazda pokazała zdjęcie z Anią i poprosiła fanów o wsparcie.

Obozy sportowe Anny Lewandowskiej cieszą się niesamowitą popularnością wśród gwiazd. Wśród nich znalazły się m.in. Agnieszka Woźniak-Starak, Edyta Pazura, Zosia Ślotała. Ostatnio do tego grona dołączyła też Marina. Wokalistka pochwaliła się zdjęciem z treningu i opowiedziała o swoich nowych postanowieniach.

Marina na obozie Anny Lewandowskiej

Myśleliście, że Marina Łuczenko-Szczęsna zawdzięcza swoją szczupłą sylwetkę morderczym treningom na siłowni? Nic bardziej mylnego. Gwiazda w najnowszym poście wyznała, że do tej pory unikała wysiłku fizycznego jak ognia, jednak postanowiła zmotywować się do ćwiczeń. Miał jej w tym pomóc kilkudniowy obóz sportowy organizowany przez Annę Lewandowską.

Ostatnio żona Wojtka Szczęsnego pokazała na Instagramie ujęcie z treningu i zdradziła, że ten wyjazd jest dla niej sporym wyzwaniem:

Koniec świata! Jestem na obozie sportowym #CampByAnn @annalewandowskahpba uwierzcie mi, ja też nie dowierzam, że tutaj jestem! Muszę przyznać, że jest to dla mnie ogromne wyzwanie. Ponieważ, nie jestem przyzwyczajona do regularnego wysiłku fizycznego, a co dopiero jeżeli ma to być kilka treningów dziennie. Tak jak pisałam Wam kiedyś, nie będę ściemniać, że szczupłą sylwetkę zawdzięczam treningom. Nie oznacza to jednak, że mam dobra kondycję. Nad tym teraz chce się skupić. W tym roku postanowiłam wyjść ze swojej strefy komfortu i zawalczyć o swoja formę a tym samym o swoje zdrowie a przy okazji wyrzeźbić sylwetkę. Przyjechałam tu aby się zmotywować do regularnego ruchu dla duszy i ciała. Mam nadzieję, że uda mi się wytrwać. Tymczasem pozdrawiam Was z obozu i liczę na Wasze wsparcie - napisała.

Fani w komentarzach pod postem motywują Marinę do ćwiczeń:

Najważniejszy pierwszy krok!

Dasz radę!

Do boju, trzymam kciuki!

W relacji na InstaStories Marina zdradziła, że nabawiła się kontuzji, ale mimo wszystko nadal dzielnie trenuje. Trzymamy za nią kciuki i życzymy jej szybkiego powrotu do zdrowia!

Nie tylko Marina Łuczenko-Szczęsna może pochwalić się pięknym domem. Niedawno swoje urządzone mieszkanie pokazała także Julia Wieniawa. Jest bardzo stylowe!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów