Marina pokazała romantyczne nagranie z mężem. Fani są zachwyceni!

Zuzanna Morska 11.07.2019
Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny
Fotografia: instagram.com/marina_official

Wokalistka i jej ukochany przebywają wraz z synkiem na wakacjach. Teraz podzielili się z fanami nagraniem, na którym pozują tylko we dwójkę.

Marina i Wojtek Szczęśni przebywają obecnie na wakacjach. Najpierw para wypoczywała wraz z synkiem i przyjaciółmi w Grecji, później odwiedziła Hiszpanię, a obecnie bawi się na południu Francji.

To właśnie tutaj Marina świętowała swoje urodziny i bawiła się na imprezie, którą zorganizował jej mąż. Jakby tego było mało, para pochwaliła się właśnie uroczym nagraniem z bajkowego zakątka, w którym przebywa.

Marina pokazała romantyczne nagranie z mężem

To pierwsze zagraniczne wakacje Szczęsnych w tym roku. I spędzają je w komplecie - wraz z synem Liamem. Para wypoczywa w malowniczych krajach leżących nad Morzem Śródziemnym. Marina regularnie zamieszcza na Instagramie relacje z tych zakątków i pokazuje zdjęcia w bikini.

Wokalistka postanowiła wrzucić do sieci nagranie, na którym widać także jej męża. W tle widnieje piękna francuska sceneria. A na romantycznym wideo widać Marinę wraz z ukochanym Wojtkiem Szczęsnym.

Post wzbudził ogromne zainteresowanie fanów tej pary. Zachwyceni obserwatorzy nie mogą oderwać oczu od tej dwójki.

Piękna para!!

Super małżeństwo.

Cudownie się na was patrzy!

A jak wam się podoba nagranie Mariny?

Ten wyjątkowy projekt robi furorę w sieci. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów