Marina o pomyłce dotyczącej imienia syna: "No ku*wa. To jest chyba jakaś komedia”

Adrianna Kubiak 25.09.2019
Marina Łuczenko
Fotografia: Artur Zawadzki/Reporter/East News

Piosenkarka odniosła się do artykułów, które pojawiły się po jej ostatniej wizycie w programie śniadaniowym. Co powiedziała?

Po ostatniej wizycie Mariny w programie „Dzień dobry TVN” w mediach zrobiło się głośno. Mała wpadka dziennikarki i reakcja piosenkarki były głośno komentowane. Zdenerwowana Marina postanowiła zabrać głos w sprawie.

Zobacz także: Magda Gessler zdobyła się na szczere wyznanie u Kuby Wojewódzkiego. "To ja byłam mężczyzną w domu"

Marina komentuje aferę

Marina pojawiła się kilka dni temu na kanapie jednego z programów śniadaniowych. Podczas rozmowy Anna Kalczyńska przez pomyłkę źle wymówiła imię „Liam”.  Marina szybko poprawiła dziennikarkę: „Kto w ogóle wymyślił "Lajam"? To jest Liam! 

Piosenkarka nagrała na Instastory długą relację, podczas której tłumaczy, że nie rozumie całej afery.

Kochani, właśnie wróciłam z sesji zdjęciowej i sobie sprawdziłam internet, co się tam dzieje. I po prostu nie mogę uwierzyć własnym oczom. To jest po prostu tak chory świat. Nie da się tego opisać słowami. Piszą, że Marina zrugała dziennikarkę. Marina oburzona. Wielka afera. Marina wściekła na TVN. No ku*wa. To jest chyba jakaś komedia – stwierdziła.

Następnie wokalistka przyznała, że w ogóle nie była oburzona zaistniałym zdarzeniem, a jej spontaniczna reakcja została źle odebrana.

Było turbo sympatycznie. Bardzo uwielbiam tę parę dziennikarską. Zawsze chętnie do nich przychodzę i nawet przez chwilę by mi nie przeszło przez myśl, że jest jakaś afera, że jestem obrażona. No dajcie żyć już- powiedziała z uśmiechem.

Zobacz także: Katarzyna Skrzynecka w kreacji Jennifer Lopez. Polka nosiła tę kreację 15 lat temu!

Jak dobrze znasz kultowe piosenki?

Maryla Rodowicz
Rozwiąż quiz

Sprawdź, czy pamiętasz tekst kultowych polskich piosenek! Prawie każdy je śpiewał!

Maryla Rodowicz

1. Łzy "Agnieszka" - "Zakochani przy świetle księżyca nocami...."

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów