Marina i Wojtek pokazali urocze zdjęcie z synem. Fani wychwycili zabawny szczegół

Zuzanna Morska 03.07.2019
Marina i Wojtek Szczęśni
Fotografia: instagram.com/marina_official

Jedna z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie świętowała niedawno 1. urodziny synka. Marina i Wojtek pochwalili się zdjęciem, które przez jeden szczegół rozbawiło fanów do łez.

Aż trudno uwierzyć, że od narodzin pierwszego dziecka Mariny i Wojtka Szczęsnych upłynął już rok! Para świętowała niedawno urodziny synka Liama. Z tej okazji wyprawiono mu huczną imprezę, której motywem przewodnim było safari.

Marina uwieczniła tę uroczystość na licznych zdjęciach. Jedno z nich niedawno trafiło do sieci. Fani wychwycili jeden szczegół, który rozbawił ich do łez!

Zabawne zdjęcie Mariny i Wojtka Szczęsnych

Marina pochwaliła się w sieci zdjęciem swojej uroczej rodzinki. Wraz z mężem i synem pozuje na na tle napisu "Pierwsze urodzinowe safari Liama". Uwagę przyciąga przede wszystkim przemyślana i dopracowana w najmniejszym szczególe dekoracja. Nie brakuje tu scenerii w soczystych kolorach i licznych zwierzątek.

Fani są zachwyceni pomysłem Szczęsnych na uczczenie urodzin synka. Ale musimy pamiętać o tym, że czujnym oczom obserwatorów pary nic nie umknie. Tak też było tym razem. Internauci zauważyli na zdjęciu szczegół, przez który nie mogą przestać się śmiać.

Spodnie Wojtka w kroku wyglądają jak trąba słonia. W sumie wpisuje się w klimat safari - napisała jedna z kobiet pod zdjęciem Szczęsnych.

Inni internauci szybko do niej dołączyli i stwierdzili, że trudno się z tym nie zgodzić.

Faktycznie! Komicznie to wygląda.

Ha ha.

Racja!

Na odpowiedź Mariny nie trzeba było długo czekać. Co napisała?

Leżę.

Wygląda na to, że wokalistka ma duży dystans do siebie i poczucie humoru, które wyraziła w odpowiedzi na spostrzeżenia fanów.

Marina i Wojtek dali swojemu synkowi na imię Liam. Ale to nie koniec oryginalnych wyborów imion dzieci polskich gwiazd. Poznajcie jeszcze ciekawsze!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów