Szczęśni pokazali zabawny filmik sprzed 5 lat. "Nie wstydźmy się wygłupiać"

Marina i Wojtek Szczęśni
Fotografia: Instagram.com/marina_official

Tym nagraniem udowodnili, że mają do siebie ogromny dystans!

Marina z okazji Dnia Dziecka opublikowała na Instagramie zabawne nagranie, na którym wykonała wraz z Wojtkiem szalony taniec. Jak się okazuje, to wideo ma już 5 lat. To trzeba zobaczyć!

Marina i Wojtek Szczęśni opublikowali zabawne nagranie

Marina i Wojtek Szczęśni wielokrotnie udowodnili nam, że są bardzo wyluzowaną parą. Ostatnio po raz kolejny mogliśmy się o tym przekonać!

Z okazji Dnia Dziecka gwiazda zrobiła swoim fanom wyjątkową niespodziankę. Pokazała filmik sprzed 5 lat, na którym razem z Wojtkiem tańczą do piosenki "I'm in love with the CoCo". W tym samym poście złożyła życzenia swoim fanom:

Mimo tego, że jestem już mamą i dziś po raz pierwszy#dzieńdziecka świetuje mój synek to życze nam wszystkim, żebyśmy pielęgnowali w sobie dziecko. Nie wstydźmy się wygłupiać. Myślę, że ten dzień jest właśnie po to, by przypomnieć sobie kim jesteśmy tak w głębi serducha. Życzę wam drogie dzieci dużo uśmiechu i radości z życia, miłości i poczucia bezpieczeństwa. Bądźcie pełni i zdrowi! Wszystkiego dobrego! To nagranie ma 5 lat!@wojciech.szczesny1 Nie byliśmy jeszcze rodzicami. Kocham nas właśnie takich. Nie zmieniajmy się!

To wideo rozbawiło fanów Mariny do łez:

Nagranie jest świetne!

Oglądam to już 20 raz i ciągle mi mało!

Cudownie!

Czekamy na więcej takich nagrań!

Wojtek i Marina postawili na oryginalne imię dla swojego synka. Kto jeszcze poszedł tą drogą nazywając swoje dzieci?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów