Pierwsze urodziny Liama. Marina i Wojciech Szczęśni wymyślili oryginalny motyw imprezy!

Adrianna Kubiak 02.07.2019
Marina i Wojciech Szczęśni z dzieckiem
Fotografia: Instagram/@marina_official

Marina i Wojciech Szczęśni mieli ostatnio podwody do świętowania. Ich syn obchodził pierwsze urodziny. Z tej okazji rodzice wyprawili synowi imprezę.

Rok temu, 30 czerwca Marina i Wojciech Szczęśni doczekali się pierwszego dziecka. W dniu pierwszych urodzin rodzice postanowili wyprawić małemu Liamowi niesamowite przyjęcie. Motyw przewodni imprezy oczarował gości.

Zobacz także: Izabella Scorupco pokazała swojego partnera na Instagramie. Zaskoczy was to, czym się zajmuje!

Pierwsze urodziny Liama

Syn Mariny i Wojciecha obchodził pierwsze urodziny. Z tej okazji zorganizowane zostało przyjęcie. Choć rodzice niechętnie pokazują małego Liama, tym razem w mediach społecznościowych pochwalili się solenizantem.

Urodziny w stylu safari

Piosenkarka i piłkarz postanowili hucznie uczcić pierwsze urodziny syna. Marina na Instastory pochwaliła się aranżacją imprezy. Przyjęcie zorganizowane zostało w dużym ogrodzie, a motywem przewodnim było safari.

Marina i Wojciech zadbali o każdy szczegół przyjęcia. Zgodnie z tematem, na imprezie znalazły się duże figury dzikich zwierząt m.in. żyrafy, goryle i słonie, które ustawione były na tle liściastej ściany i zielonych balonów oraz basen.

Dodatkowo na stole znalazło się ciasto w cętki, egzotyczne owoce oraz kolorowy tort w zwierzęcy print. Atrakcje podczas imprezy zapewnił animator, który z balonów robił figury zwierząt.

Zobacz także: Piotr Zieliński zabrał swoją żonę w bajeczną podróż poślubną

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów