Wieniawa zaliczyła wpadkę! Marina nie będzie zadowolona

Hanna Skowron 06.04.2019
Julia Wieniawa
Fotografia: Piotr Molecki/East News

Ciekawe, czy konsultowały się ze sobą?

Julia Wieniawa i Marina Łuczenko słyną z wyszukanego stylu. Obie panie starannie dobierają elementy swojej garderoby. Ostatnio nawet wystąpiły... w takim samym modelu spódnicy. Jako pierwsza miała go na sobie Marina. Czyżby Julia Wieniawa zaliczyła wpadkę?

Zobacz także: Wieniawa przeżywa trudne chwile: "Jak zjadłam pizzę, to miałam depresję"!

Marina wystąpiła gościnnie w programie "Jaka to melodia?". Miała na sobie kilka stylizacji, ale jedna z nich, zamszowa spódnica, przykuła większą uwagę niż pozostałe. 29-latka dobrała do niej białą koszulę.

Odcinki z udziałem żony Wojciecha Szczęsnego zostały wyemitowane na antenie TVP1 30-31 marca. Musiały więc zostać nagrane dużo wcześniej. Z kolei Wieniawa założyła identyczną kreację 30 marca, na imprezie promującej jedną z firm kosmetycznych. Stylizację uzupełniają biały t-shirt, szpilki od Christiana Louboutina i kurtka bomberka Fendi.

Wieniawa i Marina w takiej samej spódnicy. Co to za marka?

O co tyle hałasu? Zamszowa spódnica, która zachwyciła żonę Wojciecha Szczęsnego i gwiazdę "Rodzinki.pl", to projekt polskiej marki Epuzer. Trzeba na nią wydać, bagatela, 2,5 tys. złotych, ale efekt robi wrażenie. Co ciekawe, w ubiegłym roku kurtkę tej marki miała na sobie Shakira.

Która z gwiazd prezentuje się lepiej w tej kreacji - Marina Łuczenko czy Julia Wieniawa?

Zobacz także: Marina pokazała wzruszające nagranie z mężem i synem. "Cudowna rodzinka"

Gwiazdy oszalały na punkcie #10YearsChallenge, ale ten grafik jest jeszcze lepszy!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów