Marina i Szczęsny nadal nie potwierdzają ciąży piosenkarki. Jej nowe zdjęcie "przez przypadek" zdradza jednak wiele

Katarzyna Leszczyńska 10.01.2018
Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny
Fotografia: Instagram/marina_official

Chodzi o fotografię z wakacji.

Od pewnego czasu w mediach jest głośno na temat domniemanej ciąży Mariny. Piosenkarka nie potwierdziła tych informacji i wraz z mężem, Wojciechem Szczęsnym, niezmiennie milczą na ten temat. W mediach jednak co jakiś czas pojawiają się nowe informacje, które mogłyby wskazywać na to, że jednak zostaną rodzicami. Wśród nich ostatnie zdjęcie Mariny na Instagramie.

Piosenkarka na swoje Instastory wrzuciła fotografię z wakacji. Zaskakujące jest to, że do tej pory podkreślająca swoją szczupłą sylwetkę kusymi ubraniami Marina, teraz zdecydowała się założyć luźną sukienkę, przez którą zupełnie nie widać brzucha. Zdaniem mediów może to świadczyć o tym, że chce ukryć ciążowe krągłości.

Marina Łuczenko-Szczęsna na wakacjach
Fotografia: Instagram/marina_official

Nie jest to pierwszy raz, gdy mówi się o ciążowym brzuchu Mariny. Powodem ku temu stała się sesja do świątecznego wydania „Gali”, podczas której Szczęsny trzymał żonę za brzuch. Pojawiło się również zdjęcie, na którym fani zwrócili uwagę na nieco zaokrąglone kształty piosenkarki. Pikanterii sprawie dodają doniesienia od informatorów, które co jakiś czas publikowane są w tabloidach, np. dotyczące porodu.

Marina ma rodzinę w Warszawie, która nie mogłaby z nią być w Turynie. A ona chce mieć najbliższych blisko siebie po porodzie. Ze względu na większą anonimowość wolałaby rodzić za granicą, ale utknęłaby tam na długo, bo przecież niemowlęcia nie można przewozić samolotem. Nie było innego wyjścia – twierdzi znajoma wokalistki w rozmowie z „Faktem”.

My ze zniecierpliwieniem, podobnie z resztą jak zapewne fani pary, czekamy na oficjalne doniesienia o ciąży. Marina i Wojciech są zaraz po Lewandowskich najpopularniejszą parą reprezentacji. Ich dziecko zatem będzie równie wyczekiwane jak Klara.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów