Kolejna ciąża w polskim show-biznesie. Znajoma potwierdziła plotki

Paulina Ermel 27.03.2018
Żony polskich piłkarzy
Fotografia: Eastnews

Choć Marina i Wojtek oficjalnie jeszcze nie potwierdzili ciąży, wszystko wskazuje na to, że w wakacje zostaną rodzicami.

Od kilku miesięcy media regularnie rozpisują się na temat tego, że Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojtek Szczęsny spodziewają się dziecka. Każde zdjęcie wywołuje falę ekscytacji, gdyż spragnieni informacji fani, doszukują się na nim zaokrąglonego brzuszka wokalistki. Gwiazda nie przyznała oficjalnie, że niedługo zostanie mamą, ale potwierdzenie znajdziemy w najnowszym numerze magazynu "Party".

Zobacz także: Marina nie potwierdziła plotek o ciąży. Teraz wstawiła na Instagrama tajemniczy wpis. Wyjaśnia sprawę?

Informację ujawniła w końcu znajoma pary, która twierdzi, Marina jest w 6. miesiącu ciąży. Marina i Wojtek powitają maleństwo na świecie w nadchodzące wakacje.

Marina jest już w szóstym miesiącu ciąży, ale dokłada wszelkich starań, by wiedziało o tym jak najmniej osób

Zwróćcie uwagę na to, że Marina mocno ograniczyła aktywność na Instagramie, a jeśli już wrzuca jakieś zdjęcia, pochodzą one z przygotowywanych dawno kampanii albo zwyczajnie zakrywają jej sylwetkę.

Jeszcze niedawno para udzieliła wywiadu magazynowi "Gala". Wzięła też udział w romantycznej sesji zdjęciowej, gdzie na jednym ze zdjęć Wojtek trzymał wymownie dłoń na brzuszku swojej żony. Wówczas Marina mówiła, że nie ma idealnego momentu na dziecko dlatego, że zawsze jest coś do zrobienia.

"Party" dowiedziało się także, że Marina chce rodzić w Polsce, a nie we Włoszech. Ma już wybraną nawet luksusową klinikę, z której korzystają inne gwiazdy.

Zobacz także: Marina nie komentuje doniesień o ciąży. Nowe zdjęcie z wakacji wzbudza emocje fanów. "Czy ja widzę brzuszek?"

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów