Piotr Kraśko zastanawia się, dlaczego fani "hejtują" Marinę. Jedno pytanie jej się nie spodobało. "Nie rozumiem, że co?"

Anna Respondek 27.11.2017
"Dzień Dobry TVN"
Fotografia: X-news/TVN

Piotr Kraśko "uderzył" w czuły punkt?

Marina Łuczenko-Szczęsna odkąd wyszła za mąż za znanego piłkarza Wojciecha Szczęsnego, nie cieszy się dobrą prasą i przychylnością "fanów". Pod zdjęciami umieszczanymi na jej mediach społecznościowych pojawia się wiele nieprzyjemnych komentarzy, w których internauci zarzucają piosenkarce zbyt wystawny styl życia i chwalenie się drogimi stylizacjami. 

Wokalistka w sobotę 25 listopada pojawiła się w programie "Dzień dobry TVN", w którym promowała swoją płytę "On my way". Łuczenko nie tylko zaśpiewała jeden z najnowszych utworów "Hiding In The Water", ale również opowiedziała o tym, dlaczego fani musieli czekać aż 6 lat, aby ponownie zobaczyć ją na scenie. 

Miałam operację strun głosowych. Lekarz mi powiedział, że operacja na pewno spowoduje, że będę zdrowa, ale to, jak to wpłynie na brzmienie mojego głosu, nie jest w stanie powiedzieć. Wszystko będzie zależało od rehabilitacji - wyjaśniła. 

Kinga Rusin nie omieszkała zapytać jej o "falę" hejtu, która ostatnimi czasy zalewa jej media społecznościowe. Marina przyznała, że nie do końca wie skąd się to bierze, ale na pewno zaczęło się, kiedy wyszła za mąż. 

To tak naprawdę zmieniło się od momentu, jak zaczęłam być z moim mężem. Do tej pory wszystko było w porządku i nagle wszyscy zaczęli wymyślać masę kłamstw na mój temat - stwierdziła. 

Piotr Kraśko postanowił "zabawić się" w detektywa i znaleźć prawdziwą przyczynę takiego stanu rzeczy. Jego rozważania nie do końca spodobały się Marinie. 

Może odpowiedź jest bardzo prosta. Bo jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi często o pieniądze. Jeżeli jest zdjęcie, na którym któraś z was (żon piłkarzy - przyp.red.) ma torebkę, która kosztuje parę średnich krajowych, no to... Ja nie rozumiem potrzeby wywnętrzania się z takimi złymi emocjami, ale może to jest jakiś klucz - zastanawiał się.

Marina stwierdziła, że nie jest to informacja "rangi narodowej", a to jakie noszą torebki i jaki mają styl to "ich prywatna sprawa". Prowadzący nie zgodził się z jej słowami i stwierdził, że nie są one prywatne, jeśli są w mediach społecznościowych. W tym momencie piosenkarka wydawała się być już wyjątkowo zirytowana. 

Nie rozumiem, że co? - zapytała.

Kraśko wyjaśnił jej, że chodzi mu o zdjęcia, które ukazują się na przykład na Instagramie. Marina, lekko rozzłoszczona, stwierdziła, że nie umieszcza fotografii, na których stoi i specjalnie eksponuje swoje torebki, dlatego nie rozumie, do czego to zmierza. Dziennikarz postanowił lekko "spuścić z tonu" i spokojnie wyjaśnił, że szuka powodu skąd bierze się niechęć. 

Tak się nosimy, taki mamy styl. Być może, ale ja nie mam w sobie takich emocji, dlatego dla mnie to jest bardzo trudne do zrozumienia. Nigdy nie patrzyłam na gwiazdy, artystów za granicą i nie myślałam sobie o ich torebkach, tylko o tym co sobą reprezentują, co mają ciekawego do powiedzenia, nie ocenia się tylko płytki wygląd zewnętrzny - zapewniła. 

Myślicie, że ma rację? 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów