Marina Łuczenko jedną z najpiękniejszych WAGs! Żona Szczęsnego zachwyciła Włochów

Hanna Skowron 12.12.2018
Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny
Fotografia: Instagram.com/marina_official

Polska piosenkarka została doceniona przez popularny dziennik.

Marina Łuczenko bez wątpienia olśniewa urodą. Jej wdzięki zauważyli nie tylko Polacy! Żona Wojciecha Szczęsnego znalazła się w zaszczytnym gronie najpiękniejszych WAGs, których mężowie i partnerzy grają we włoskich klubach.

Włoski dziennik "La Gazetta Dello Sport" postanowił w oryginalny sposób zareklamować mecz między Juventusem Turyn a Interem Mediolan, który odbył się 7 grudnia. Dziennikarze stworzyli ranking najpiękniejszych żon i partnerek piłkarzy obu drużyn i docenili również polską piosenkarkę!

Łuczenko wśród najpiękniejszych WAGs

Marina Łuczenko zachwyciła włoskich kibiców. W zestawieniu dziennika żona polskiego bramkarza znalazła się na drugim miejscu tuż za Danielą Machado (partnerką Joao Cancelo). W rankingu pojawiły się także żona Douglasa Costy Luisa Ramos, partnerka Paulo Dybali Oriana Sabatini oraz dziewczyna Emre Cana Maria Cataleya.

Jest odurzająco piękna. Można dla niej stracić głowę. Marina Łuczenko to przepiękna towarzyszka bramkarza Juventusu, Wojciecha Szczęsnego. Brunetka, ze wspaniałym charakterem i świetnym ciałem - napisano o żonie polskiego piłkarza.

Łuczenko nie odcina kuponów od sławy męża. W listopadzie 2017 roku nagrała swój drugi album "On My Way", a w tym roku mogliśmy ją usłyszeć w jednej z piosenek filmu "Mała stopa". Internauci nie tylko lubią słuchać Mariny, ale i na nią patrzeć. Wiele osób docenia jej wyczucie stylu, choć Polka podkreśla, że na co dzień wybiera wygodę.

Marinie gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych!

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Nie tylko Marina i Lewandowska. Zobacz inne WAGs polskiej reprezentacji

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów