Marina pokazała zdjęcie z luksusowego samolotu. Nie wszystkim się to spodobało

Zuzanna Morska 30.07.2019
Marina Łuczenko-Szczęsna
Fotografia: instagram.com/marina_official

Gwiazda zamieściła na Instagramie prowokacyjne zdjęcie w luksusowym otoczeniu. Zobaczcie, jak zareagowali jej fani.

Marina Łuczenko-Szczęsna to jedna z gwiazd, które inspirują tysiące Polek. Wokalistka ma nienaganny styl, a dużą część jej garderoby stanowią perełki z największych domów mody. Bardzo często na instagramowym profilu Mariny pojawiają się zdjęcia w oryginalnych strojach.

Na jednej z ostatnich fotografii wokalistka pokazała, co wybrała na podróż luksusowym samolotem. Zobaczcie, jak na fotkę zareagowali jej wierni obserwatorzy.

Marina Łuczenko-Szczęsna pozuje w luksusowym samolocie

Marina wrzuciła do sieci zdjęcie z luksusowego samolotu. Pozuje w nim w oryginalnym stroju - ma na sobie dopasowane spodnie, obszerną kraciastą koszulę i Nike Air Force 1. Do tego dobrała czapkę z daszkiem Gucci i pikowaną torebkę.

Fani są zachwyceni jej strojem, czemu dali wyraz w komentarzach pod postem.

Jak podróżować to z klasą.

Śliczna.

Fajniutka stylówa.

Jednak niektórzy zwrócili uwagę na scenerię, w jakiej pozuje wokalistka. Marina siedzi w takim stroju w luksusowym samolocie. I obserwatorom nie spodobało się to, że gwiazda się tym chwali. Inni zwrócili też uwagę, że wynajmowanie prywatnych samolotów jest nieekologiczne.

Fajny samolot, taki nie za tani, nie za drogi ... No ale skórki na fotelach już się wyrobiły, trzeba zmienić.

Za hajs Wojtka baluj i lataj prywatnymi odrzutowcami! Dalej się chwal, utrzymanko.

Planeta płonie, a ty jesteś dumna z tego, że lecisz prywatnym samolotem.

Marina nie mogła tego zostawić bez odpowiedzi. W ostrych słowach odniosła się do zarzutów, że jest utrzymywana przez męża.

Jak dobrze wiedziałam, że zazdrośnice się uaktywnią. A więc wbij to sobie do swojej nie za bystrej główki. Balujemy za NASZ hajs, a ja śmiem twierdzić, że Ty pewnie byś chciała tak zabalować, tylko niestety coś nie pykło? Co do utrzymanki? Śmieszne powielanie tej bzdury - nigdy utrzymanką akurat nie byłam, choć absolutnie nie mam nic przeciwko kobiecie, która zajmuje się domem - to nie jest łatwa praca. Ja natomiast pracuję od 15. roku życia. Płacą mi za moją pracę przy wszystkich projektach. Czasami więcej, czasami mniej, ale wciąż coś robię, działam i się rozwijam, a Ty? Heh, no właśnie... zrób coś ze swoim życiem skoro musisz siedzieć na moim profilu i wylewać swoje gorzkie żale... - odpowiedziała.

Dobrze odpisała?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów