Marina pokazała luksusową kuchnię. Te wnętrza robią wrażenie!

Paulina Ermel 22.01.2019
Marina Łuczenko
Fotografia: instagram.com/marina_official

Marina wraz z mężem i synem Liamem na co dzień mieszkają we Włoszech. Ostatnio wokalistka uchyliła rąbka tajemnicy na temat tego, jak wygląda ich mieszkanie. Robi wrażenie!

Marina i Wojtek Szczęśni to jedna z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Piosenkarka i piłkarz niedawno powitali na świecie swoje pierwsze dziecko - syna Liama. Rodzina na co dzień mieszka we Włoszech, ale stara się dzielić czas tak, aby móc też zaglądać do Warszawy.

Wokalistka chętnie zamieszcza w sieci zdjęcia, na których widać migawki z jej życia prywatnego. Ostatnio na zdjęciach towarzyszy jej także synek. Na jednej z fotografii, na której widać, jak karmi dziecko, ujawniła również, jak wyglądają wnętrza jej domu. Musicie je zobaczyć.

Marina pokazała kuchnię

Marina wrzuciła ostatnio do sieci zdjęcie, na którym widać, jak karmi Liama. Opatrzyła je podpisem, z którego wynika, że właśnie rozszerza swojemu synkowi dietę. Na fotografii widać luksusowe i eleganckie wnętrza kuchni Mariny i Wojtka Szczęsnych.

Kuchnia Szczęsnych jest utrzymana w jasnych kolorach. Widać w niej nowoczesne meble i szereg rzeczy, które na pewno przydają się w czasie opieki nad małym dzieckiem.

Pod zdjęciem pojawiły się głównie komentarze innych mam, które radzą Marinie, co powinna włączyć do diety Liama. Jednak część z nich zauważa też, że kuchnia wygląda na tak czystą, że chyba Liam dopiero zaczął jeść.;)

 

Fotelik dla Liama super designerski

Super zdjęcie

Ale piękna mama

A jak wam podobają się takie wnętrza?

Nie tylko Marina Łuczenko-Szczęsna może pochwalić się pięknym domem. Niedawno swoje urządzone mieszkanie pokazała także Julia Wieniawa. Jest bardzo stylowe!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów