Marina o minusach małżeństwa z Wojtkiem: "Na 7 dni w tygodniu widzę go 3 dni"

Marina
Fotografia: Instagram.com/marina_official

Piosenkarka zdecydowała się na szczere wyznanie...

Marina na InstaStories opowiedziała o małżeństwie z Wojtkiem Szczęsnym oraz o tym, jakie on ma podejście do jej kariery. Jak się okazuje, związek z piłkarzem ma pewne minusy. Dopiero teraz gwiazda zdecydowała się zdradzić gorzką prawdę.

Marina opowiedziała o małżeństwie i karierze

Wydawałoby się, że życie żony piłkarza jest usłane różami, ale w rzeczywistości wygląda to nieco inaczej. Marina opublikowała niedawno poruszający wpis na Instastories, w którym opowiedziała o trudnościach, z jakimi musi się zmagać. Piosenkarka nie ukrywa, że mają mało czasu dla siebie:

A jest to trudniejsze ze względu na to, że mój mąż pracuje CODZIENNIE! Nie ma wolnych weekendów. Czasami nie ma go w święta. A na 7 dni w tygodniu widzę go 3 dni ponieważ dzień przed meczem jedzie do hotelu, a takich meczy zazwyczaj w tygodniu ma 2. Do tego w Turynie oprócz Wojtka nie mam rodziny ani przyjaciół, ani PRACY związanej z moim zawodem - czytamy.

Gwiazda zdradziła też, jaki Wojtek ma stosunek do jej kariery. Okazuje się, że chciałby, aby Marina cały czas była przy nim w Turynie. Jednak ona nie rezygnuje z kariery i w związku z tym musi często latać do Polski.

Wspiera mnie w moich decyzjach, kibicuje mi niezależnie od tego, co robię… Choć wiem, że w jego idealnym świecie zdecydowanie bardziej wolałby, żebym została z nim w domu w Turynie. Rozumie jednak, że ja potrzebuję się realizować, rozwijać i pracować nad własnymi projektami… I nie są to tylko projekty showbiznesowe, nie o wszystkim mówimy i nie wszystko się pokazuje na Instagramie - napisała gwiazda.

Na szczęście udaje im się przezwyciężać trudności i wciąż tworzą bardzo zgrany duet.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów