Marina Łuczenko skończyła 30 lat! Mąż przygotował jej niesamowitą niespodziankę

Zuzanna Morska 05.07.2019
Marina Łuczenko-Szczęsna
Fotografia: instagram.com/marina_official

Marina pochwaliła się na Instagramie nagraniem, które zdradziło, jak spędziła 30. urodziny. Mąż przygotował dla niej coś specjalnego!

Marina to jedna z najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Gwiazda ma na koncie kilka płyt, w dodatku grała w serialu "39 i pół". Niedługo światło dzienne ujrzy kolejna produkcja z jej udziałem - "39 i pół tygodnia", które będzie kontynuacją poprzedniego serialu aktorki.

Łuczenko-Szczęsna spełnia się również prywatnie! Od kilku lat jest szczęśliwą żoną Wojtka Szczęsnego, a rok temu doczekała się pierwszego dziecka. Gwiazda skończyła właśnie 30 lat. Zobaczcie, jak je świętowała.

Zobacz także

Urodziny Mariny Łuczenko-Szczęsnej

Parę dni temu pisaliśmy o tym, że Marina i Wojtek zorganizowali przyjęcie swojemu synkowi Liamowi. Chłopiec obchodził roczek. Kilka dni po nim urodziny obchodzi jego mama! Marina skończyła w tym roku 30 lat.

I właśnie z tej okazji mąż przygotował dla niej wspaniałą niespodziankę. Para przebywa obecnie na wakacjach, gdzie piłkarz przygotowanej dla ukochanej imprezę. Jubilatka nie spodziewała się takiej niespodzianki, ale bardzo ją ucieszyła.

Marina pochwaliła się na Instagramie nagraniem z tego wydarzenia. Film opatrzyła podpisem: "Dziękuję Ci kochanie za tak piękną niespodziankę urodzinową, jesteś niemożliwy. Dziękuję wszystkim za życzenia, dobre słowo, ciepłe myśli. Magiczny wieczór w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych".

Pod nagraniem pojawiło się wiele ciepłych słów pod adresem wokalistki.

Sto lat!

Wszystkiego najlepszego!

Mąż się spisał, takie niespodzianki są najlepsze! Wszystkiego dobrego!

Nam nie pozostaje nic innego, jak dołączyć się do tych życzeń.

Ten wyjątkowy projekt robi furorę w sieci. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów