Marika jest w ciąży. W "DD TVN" wygadała się Natalia Kukulska

Anna Respondek 09.04.2018
Marika i Natalia Kukulska
Fotografia: EAST NEWS/Instagram/Natalia Kukulska

Natalia Kukulska zaliczyła wpadkę? Czyżby ujawniła tajemnicę koleżanki?  

W weekendowym odcinku "Dzień Dobry TVN" pojawiła się Natalia Kukulska, która obecnie promuje swój najnowszy utwór "Ostatnia prosta".

Zobacz także: Natalia Kukulska ścięła włosy? Fani zdecydowanie niezadowoleni

W trakcie rozmowy z Magdą Mołek i Marcinem Mellerem opowiadała o powodach napisania piosenki. Wyjaśniła również, skąd wzięła się taka tematyka. Dlaczego bliska jest jej sercu.

Mam wrażenie, że nasze zasoby tu na Ziemi się kończą i powinniśmy jako cywilizacja spoglądać gdzieś wyżej i myśleć nie tylko o czubku własnego nosa. Coraz więcej takich nawyków warto byłoby mieć, jak np. zapalenie, gaszenie świateł. I to nie wynika z oszczędności. Gdyby każdy o tym myślał, na pewno byłoby łatwiej. Wiem, że świata nie zmienię, natomiast artystycznie wyrazić się o tym mogę - mówiła. 

Mołek, w trakcie rozmowy, zapytała o to, kto napisał słowa piosenki. W tym momencie Kukulska nie tylko zdradziła, że to znana polska piosenkarka, ale także ujawniła, że Marika niebawem spodziewa się pierwszego dziecka. Czyżby Kukulska zaliczyła małą wpadkę?

Tekst napisałam wspólnie z Mariką, czyli Martą Kosakowską, która nomen omen będzie wkrótce mamą. Serdecznie ją pozdrawiam. Myślę, że ten temat będzie jej bardzo bliski - jak to dalej będzie, jakie nawyki przekazywać - ujawniła.

Dwa lata temu Marika wyszła za mąż za swojego przyjaciela Pawła. Znanej piosenkarce udało się utrzymać uroczystość w tajemnicy, choć zdjęciem młodej pary ostatecznie w mediach społecznościowych pochwaliła się Maffasiohn.

Gratulujemy przyszłej mamie i życzymy dużo zdrowia! ;)

Zobacz także: Natalia Kukulska w niecodziennym składzie na dwóch koncertach Chillizet

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów