Mariah Carey znów zaliczyła wpadkę. Jej "taniec" rozbawił internautów. "To ja wykonujący absolutne minimum w pracy"

Redakcja 19.07.2017
Mariah Carey
Fotografia: East News/Youtube/Christian Hull

Artystka udowodniła, że otoczona na scenie profesjonalnymi tancerzami, nie radzi sobie zbyt dobrze.

Mariah Carey to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych artystek na świecie. Piosenkarka od lat nie musi martwić się, czy na jej koncerty zostaną wyprzedane wszystkie bilety. Na rynku muzycznym wciąż radzi sobie doskonale, a jej karierze nie zaszkodziła nawet wielka sylwestrowa wpadka, po której Carey oskarżana była nawet o to, że nie potrafi śpiewać z półplaybacku. 

Czytaj więcej: Mariah Carey w sylwestrową noc zaliczyła poważną wpadkę. "Gó*niane szczęście" 

Dziś o artystce znów jest głośno. Wszystko za sprawą krótkiego filmu z jednego z koncertów, który wyciekł do sieci i szybko stał się viralem. Widzimy na nim Mariah Carey, która udaje, że tańczy. Nie przemęcza się jednak, a raczej udowadnia, że aktualnie wolałaby znaleźć się w każdym innym miejscu niż na scenie. Mimo że towarzyszący jej tancerze robią wszystko, aby show zostało na długo zapamiętane, Mariah Carey wydaje się tym nie przejmować. 

Kto ma rację?

Fani szybko odnieśli się do "wyczynów" artystki, komentując je w swoim stylu i z przymrużeniem oka. Internauci zauważyli również, że diwa jest już tak leniwa, że nawet sama nie trzyma mikrofonu, do którego śpiewa. 

To ja robiący dziś w pracy bezwzględne minimum #poniedziałek - napisał jeden z internautów, a jego wypowiedź przytacza Dailymail.co.uk. 

Kiedy musisz pracować na wypłatę...- zażartował drugi. 

Kto do diabła za to płaci? Chcę wiedzieć! - napisał kolejny. 

Są jednak tacy, którzy stanęli w obronie artystki twierdząc, że jej występ nie ma nic wspólnego z lenistwem. Ponoć gwiazda doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że nie potrafi tańczyć. 

To było dla śmiechu, przecież ona wie, że nie jest tancerzem - zauważa internauta. 

To jest fantastyczne! - dodał kolejny. 

Cóż, pozostaje cieszyć się, że mimo braku wyczucia rytmu, artystka potrafi chociaż śpiewać. Nie od dziś przecież wiadomo, że prawdziwe diwy mogą więcej ;-) 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów