Mariah Carey na zdjęciach z nowej sesji wygląda fantastycznie. Fani komentują: To nie jest twoje ciało

Anna Respondek 23.08.2017
Mariah Carey
Fotografia: East News

Mariah Carey od zawsze lubiła korzystać z pomocy grafików. Czy tym razem przesadziła?

Nowa sesja zdjęciowa Mariah Carey dla magazynu "Paper" jest zachwycająca. Na okładce czasopisma możemy zobaczyć fotografię, na której "diwa" pozuje topless, ubrana jedynie w długie czarne rękawiczki, majtki, kabaretki i wymyślną biżuterię. Jej piersi zasłonięte są włosami. Całość wygląda niezwykle gustownie.  

Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że zaledwie kilka tygodni temu do sieci trafiły zdjęcia Carey z koncertu w Vegas. Fotografie szybko obiegły media. Okazało się, że piosenkarka wygląda na nich zupełnie inaczej. Jej wizerunek jest daleki od tego prezentowanego na okładkach magazynów. 

We wtorek na swoim Instagramie piosenkarka zamieściła zdjęcia ze wspomnianej już sesji. Główna fotografia została polubiona ponad 64 tysięcy razy i zyskała ponad 1200 komentarzy. Nie wszystkie były jednak przychylne.   

Kup swój egzemplarz i zobacz co działo się w Vegas i w Vegas nie zostało. Dziękuję James White, jesteś geniuszem. - napisała na Instagramie. 

Fani oburzeni zachowaniem piosenkarki

To nie pierwszy raz, kiedy Carey zdecydowała się skorzystać z pomocy grafików. Jednak tym razem, zdaniem fanów, przesadziła. Pod zamieszczonymi na Instagramie fotografiami pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których fani piosenkarki krytykują jej zachowanie.

Przestań poprawiać swoje ciało. To niedorzeczne. Zaakceptuj swoje ciało albo idź na siłownię. 

Dlaczego wycięli jej połowę ciała?  

To nie jesteś ty. Za dużo photoshopa. To nie jest twoje ciało - pisali. 

A Wy, co sądzicie o nowej sesji piosenkarki?

Mariah Carey
Fotografia: EAST NEWS
Mariah Carey
Fotografia: EAST NEWS
Mariah Carey
Fotografia: EAST NEWS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów