Maria Sadowska wyszła za mąż. Suknia to dzieło znanej projektantki. Bardzo oryginalna

Redakcja 18.08.2017
Maria Sadowska
Fotografia: ONS

Ślub artystki trzymany był w tajemnicy. 

Maria Sadowska, znana piosenkarka, scenarzystka, reżyserka filmowa, a także jurorka w programie "The Voice of Poland", wyszła za mąż. Jej mężem został jej wieloletni partner Adrian Łabanowski, z którym artystka ma dwoje dzieci, 5-letnią córkę Lili i 2-letniego syna Iwa. 

Ich ślub trzymany był w tajemnicy, a przed uroczystością do mediów nie przedostała się żadna informacja na ten temat. O wydarzeniu fani gwiazdy dowiedzieli się dzięki dziennikarce Paulinie Smaszcz-Kurzajewskiej, która zdjęciami nowożeńców pochwaliła się w mediach społecznościowych. O tym, jak wyglądała Maria Sadowska w tym ważnym dla niej dniu wiemy również dzięki Marii Niklińskiej i Lidii Kalicie, które były wśród zaproszonych gości. 

To bardzo ważny dzień dla Marii Sadowskiej. Miło jest być jego częścią... Życzę tylko cudownych chwil i dużo miłości - napisała projektantka Lidia Kalita na Instagramie. 

Ładna?

Jak dowiedział się Plotek.pl, ślub Sadowskiej i Łabanowskiego odbył się 17 sierpnia w Warszawie. Piosenkarka, znana z tego, że nie boi się eksperymentować ze strojami, na ten wyjątkowy dzień wybrała bardzo niebanalną suknię, z przodu krótszą, a z tyłu długą. Zaprojektowała ją wspomniana już Lidia Kalita, o czym poinformowała na Instagramie. 

Tajemnica sztuki kochania na całe życie...Niekończącej się miłości dla Adriana i Marysi, dla której miałam przyjemność zaprojektować suknię na ten ważny dzień!

Trzeba przyznać, że młoda para prezentowała się niezwykle gustownie i naprawdę oryginalnie :-)

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów