Margot Robbie w bardzo dosadny sposób oznajmiła wszystkim, że wyszła za mąż

Mateusz Patyk 20.12.2016
Margot Robbie
Fotografia: East News

Filmowa Harley Quinn uwielbia świecidełka. Nie inaczej jest z aktorką. Pochwaliła się całemu światu zdjęciem na Instagramie.

Margot Robbie jest niestety zajęta. Australijska piękność może od dzisiaj oficjalnie mówić, że jest żoną. Jednym postem ucięła wszelkie plotki na temat zamążpójścia, o którym w kolorowych magazynach i portalach aż huczało.

Swój sekretny ślub wzięła w cygańskim stylu w ubiegłą niedzielę. Na podzielenie się radosną nowiną hollywoodzka seksbomba wybrała media społecznościowe. Zdjęcie od razu obiegło nagłówki gazet. A jest co oglądać. Polubiona prawie milion razy fotografia przedstawia całującą się parę i dłoń Margot Robbie w jednoznacznym geście (prawdopodobnie do byłych chłopaków i natarczywych dziennikarzy). Na serdecznym palcu błyszczy ogromny diament w kształcie kropli. Szach-mat, paparazzi.

Margot Robbie
Fotografia: www.instagram.com/margotrobbie

Margot Robbie 

Jeszcze ryżem sypną na szczęście

Weselne rewelacje Margot Robbie jako pierwsza opisała redakcja portalu Dailymail.co.uk. Według relacji gazety, aktorka miała na sobie prostą białą suknię bez ramiączek, a jej szczupłą talię podkreślała przewiązana na wysokości pasa jedwabna taśma. Aby jej fryzura odpowiadała całej stylizacji, opięła włosy w warkocz, który luźno zwisał z tyłu. Stonowana kreacja i naturalny makijaż sprawiły, że aktorka prezentowała się nadzwyczaj subtelnie. Na ślubnym kobiercu stanęła w cudownych okolicznościach przyrody, nieopodal wybrzeża Byron Bay na wschodzie Australii.

Wybrańcem jej serca został pochodzący z Wysp Tom Arckley - mało znany filmowy producent i (zazwyczaj) asystent reżysera. Zaczęli ze sobą chodzić trzy lata temu i od tamtej pory wiadomo było, że ślub jest tylko kwestią czasu. Gdy 26-latka pojawiła się w tym miesiącu na lotnisku Gold Coast koło Brisbane w koszulce z napisem "Powiedz tak tam na dole", wszystko stało się jasne.

Jednak na ostateczne potwierdzenie tego najważniejszego kroku w życiu obojga trzeba było poczekać. Teraz, niestety, warto rozejrzeć się za innym obiektem do westchnień.

Margot Robbie
Fotografia: www.giphy.com
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów