Margaret zawiesza karierę! "Ostatni rok okazał się kosztowny dla mojego zdrowia"

Malwina Wasilewska 04.12.2019
Margaret
Fotografia: Instagram.com/margaret_official/

Tego nikt się nie spodziewał...

4 grudnia Margaret zamieściła w mediach społecznościowych oficjalne oświadczenie, w którym poinformowała, że zawiesza działalność na rok. W swoim poście podała powód tej decyzji. Fani gwiazdy nie kryją zaskoczenia.

Margaret zawiesza karierę na rok

Margaret ma na koncie wiele sukcesów nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Artystka intensywnie na nie pracowała, co w końcu odbiło się na jej zdrowiu. W swoim oficjalnym oświadczeniu 28-letnia wokalistka informuje o zawieszeniu kariery na rok. Jak twierdzi, musi się teraz skupić na zdrowiu fizycznym i duchowym.

Niestety ostatni rok okazał się bardziej kosztowny dla mojego zdrowia, niż sama dopuszczałam to w swojej głowie. Zewnętrzny głos rozsądku wydał mi jednak jednoznaczne polecenie - kategoryczna i natychmiastowa przerwa od spraw zawodowych. W związku z tym nie mam wyboru i wyciszam się na 2020, a przede wszystkim dbania o równowagę fizyczną i duchową. Obiecuję wrócić, jak tylko poukładam wszystko w sobie i rzeczywiście odpocznę. Trzymajcie się ciepło. Wasza Gaja - czytamy.

Na koniec wokalistka obiecała, że wróci na scenę ze zdwojoną siłą:

Obiecuję wrócić, jak tylko poukładam wszystko w sobie i rzeczywiście odpocznę. Trzymajcie się ciepło. Wasza Gaja - napisała.

Internauci życzą gwieździe szybkiego powrotu do zdrowia i czekają na jej wielki powrót na scenę.

Sprawdź swoja muzyczną wiedzę w naszym quizie!

Quiz muzyczny
Rozwiąż quiz

Kto jest autorem tej płyty? Tylko co 5 osoba zdobywa komplet punktów

Quiz muzyczny

1. Kto jest autorem płyty "Thriller"?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów