Margaret zaniepokoiła fanów najnowszym wpisem. "Bardzo mi dziś przykro"

Hanna Skowron 29.05.2019
Margaret
Fotografia: Instagram.com/margaret_official

Gwiazda dodała poruszający wpis na InstaStories.

Margaret od dawna zabiera głos w sprawach związanych z mniejszościami seksualnymi. Najprawdopodobniej pod wpływem afery między Kingą Rusin i Zofią Klepacką postanowiła po raz kolejny wypowiedzieć się na temat kontrowersji wokół środowiska LGBT. W swoim najnowszym wpisie gwiazda poruszyła też kilka innych problemów.

Margaret o tym, co sprawia jej największą przykrość

Margaret zamieściła na InstaStories tajemniczą wiadomość do fanów, w której pojawiła się emotikona ze smutną miną. Krótki wpis zaniepokoił jej fanów gwiazdy.

:( Bez odbioru - napisała piosenkarka.

Następnie artystka wytłumaczyła, co miała na myśli, zamieszczając tę wiadomość w swojej relacji na Instagramie.

Yo. Piszę, bo przez przypadek chyba zmartwiłam wielu z was. Bardzo mi dziś przykro. Bardzo mi jest przykro, kiedy czytam hejt na swój temat. Hejt na środowiska LGBT. Bardzo mi przykro, kiedy widzę jak traktujemy ziemię, zwierzęta i jest mi dziś smutno. Wiem, że to niepopularne tak się smucić na IG. Ale oduczyłam się już robić dobrą minę do złej gry - czytamy.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie coraz więcej polskich gwiazd porusza temat braku akceptacji środowisk LGBT. Mniejszości seksualnych otwarcie bronią m.in. Kinga Rusin, Qczaj, Tomasz Ciachorowski oraz Borys Szyc.

Zobacz także: Chłopak Margaret pochwalił się ich wspólnym zdjęciem. Kim on jest?

Ten projekt zrobił prawdziwą furorę! Koniecznie sprawdź!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów