Margaret wzięła ślub z KaCeZetem! Zobaczcie zdjęcia!

Malwina Wasilewska 29.01.2020
Margaret
Fotografia: Instagram.com/margaret_official

Internauci wytknęli jej, że nie miała makijażu.

Ostatnio pisaliśmy o tym, że Margaret postanowiła zawiesić karierę. Od tego czasu gwiazda zamilkła w mediach społecznościowych. Okazuje się, że w tym czasie wzięła ślub ze swoim ukochanym KaCeZetem. W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia z ceremonii. Zobaczcie!

Margaret i KaCeZet wzięli ślub!

W ubiegłym roku mówiło się o tym, że Margaret i KaCeZet się zaręczyli. Przypomnijmy, że wokalistka poinformowała o tym podczas jednego ze swoich koncertów w Polsce. Kilka miesięcy po tym, gdy informacja trafiła do mediów, postanowili wziąć ślub. Wydarzenie miało miejsce w Peru podczas warsztatów wokalnych prowadzonych przez parę. Na tę okazję Margaret wybrała atłasową prostą suknię na ramiączkach. Ponadto zrezygnowała z makijażu.

Zaczynamy rok na grubo. Podczas kolejnej edycji Reconnection odbyły się warsztaty wokalne z Kacezetem i Margaret. Poza swoją pracą zawodową i osobistą podczas ceremonii, zdecydowali się także na ślub z błogosławieństwem szamanów i warmi icaros, magicznymi pieśniami wiążącymi parę ze sobą. Finał w nocy, bez wódeczki, z zupełnie innym napitkiem. Jedna miłość. Niedługo kolejne owoce tej współpracy - czytamy na fanpage'u Psychonauta Foundation.

Zdania na temat jej sukni były podzielone. Niektórzy się nią zachwycają, a inni twierdzą, że mogła bardziej się postarać.

Oryginalna jak zawsze, piękna.

To halka do spania. Okropna.

Ważne, że jej się podoba. Sama suknia, bez tego czegoś na głowie, super.

Zobaczcie wszystkie zdjęcia ze ślubu świeżo upieczonych małżonków.

Sprawdź swoja muzyczną wiedzę w naszym quizie!

Quiz muzyczny
Rozwiąż quiz

Kto jest autorem tej płyty? Tylko co 5 osoba zdobywa komplet punktów

Quiz muzyczny

1. Kto jest autorem płyty "Thriller"?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów