Margaret i KaCeZet wzięli ślub. Wokalistka otrzymała nietypowe błogosławieństwo

Julia Pandecka 31.01.2020
Margaret w niebieskiej sukience i koronie na głowie na planie "The Voice of Poland"
Fotografia: Mateusz Jagielski/East News

Margaret wzięła ślub ze swoim ukochanym Piotrem Kozieradzkim. Przed ceremonią panna młoda otrzymała oryginalne błogosławieństwo od maestry Olindy. 

We wtorek media obiegła radosna informacja, że wokalistka Margaret i KaCeZet wzięli ślub. Ceremonia była bardzo nietypowa, jednak okazało się później, że była ona dopiero początkiem zaskakujących informacji. O szczegółach ich ślubu mogliśmy przeczytać pod zdjęciami z ceremonii, które pojawiły się na profilu Psychonauta Foundation na Facebooku. Okazuje się, że jeszcze bardziej nietypowe było błogosławieństwo, które otrzymała panna młoda. Z czymś takim się jeszcze nie spotkaliśmy.

Zobacz także: Kim jest mąż Margaret? KaCeZet to znany muzyk!

Margaret otrzymała nietypowe błogosławieństwo przed ślubem

Jak podaje portal Plejada.pl, ślub Margaret i KaCeZeta był szamańską ceremonią, która odbyła się w Peru. 

Na profilu Psychonauta Foundation pojawiły się zdjęcia, dzięki którym mogliśmy zobaczyć, jak para młoda prezentowała się tego dnia. Margaret miała na sobie nietypową białą sukienkę oraz welon wykonany z liści i białego materiału. KaCeZet miał natomiast na sobie kwiecistą koszulę i krótkie spodenki. 

Podczas kolejnej edycji Reconecction odbyły się warsztaty wokalne z Kacezetem i Margaret. Poza swoją pracą zawodową i osobistą podczas ceremonii miał także miejsce ślub z błogosławieństwem szamanów i warmi icaros, magicznymi pieśniami wiążącymi parę ze sobą. Finał w nocy, bez wódeczki, z zupełnie innym napitkiem - mogliśmy przeczytać na profilu Psychonauta Foundation.

Na tym samym profilu na Facebooku mogliśmy dowiedzieć się, jakie błogosławieństwo otrzymała Margaret przed ślubem. Maestra Olinda pobłogosławiła przyszłą małżonkę tytoniem.

Błogosławienie i przeklinanie. Te słowa nieprzypadkowo mają podwójne znaczenie. Kiedy otwieramy oczy na magię słowa, widzimy, że możemy wpływać na swoją rzeczywistość przy użyciu skupienia i intencji. Pierwsze odpowiada za natężenie, a drugie za kierunek naszej kreatywnej mocy. Co w praktyce oznacza, kiedy ludzie żyją z negatywnym nastawieniem, przeklinając i krytykując innych wokół? Wysyłają właśnie klątwę i ona zawsze powraca, wpływając na jakość ich własnego życia. Błogosław to, co robisz, błogosław innych, a błogość będzie twoim udziałem, zasadzone tak ziarna dadzą owoce, z których wszyscy skorzystamy. Nie ma to nic wspolnego z konkretną wiarą, kulturą, religią, to proste prawa natury, istniejące niezależnie, czy chcemy do nich się stosować, czy też im zaprzeczamy - możemy przeczytać.

Poza postami na profilu Psychonauta Foundation na razie nie pojawiły się oficjalne informacje od Margaret i KaCeZeta na temat ich ślubu. Fani pary czekają na więcej zdjęć z ceremonii.

Zobacz także: Margaret szczerze o swojej psychoterapii: "Takie spa dla duszy"

Uwielbiasz śpiewać? A może często wybierasz się na karaoke? Jeśli odpowiedź na któreś z tych pytań brzmi "tak" - to koniecznie weź udział w naszym quizie. Odpowiedz na kilka prostych pytań i dowiedz się, z którą polską piosenkarką powinieneś zaśpiewać na karaoke. 

Na scenie występuje razem Doda oraz Maryla Rodowicz
Rozwiąż quiz

Z którą polską piosenkarką powinieneś wybrać się na karaoke?

Na scenie występuje razem Doda oraz Maryla Rodowicz

1. Która z tych piosenek podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów