Margaret straciła kontrakt reklamowy wart 200 tys. zł. Co było powodem?

Hanna Skowron 02.03.2019
Margaret straciła kontrakt reklamowy wart 200 tys. zł. Co było powodem?
Fotografia: Tadeusz Wypych/Reporter/East News

Margaret od 2017 roku była ambasadorką marki lakierów hybrydowych. Gwiazda właśnie straciła kontrakt opiewający na sumę 200 tys zł. Jaki jest powód?

Margaret chętnie podejmuje się współpracy ze znanymi markami, a jedną z nich do tej pory była firma produkująca lakiery hybrydowe. Wokalistka promowała markę wraz z Agnieszką Woźniak-Starak. W celach reklamowych obie panie pojawiły się m. in. na okładce popularnego magazynu. Współpraca Margaret z producentem lakierów została jednak zakończona. Dlaczego?

Margaret straciła kontrakt reklamowy wart 200 tys. zł

Firma Semilac zdecydowała się zrezygnować ze współpracy z wokalistką Margaret. Tym samym gwiazda straciła kontrakt opiewający na pokaźną sumę. Jak się okazuje, piosenkarka pod względem wizerunkowym nie pasowała do nowych założeń marki.

To nie jedyny kontrakt reklamowy, który straciła Margaret. Wokalistka była wcześniej także ambasadorką popularnej marki obuwniczej. W tej roli zastąpiła ją Julia Wieniawa.

Obecnie jedyną ambasadorką firmy zajmującej się produkcją lakierów hybrydowych została Agnieszka Woźniak-Starak. Prezenterka TVN lepiej wpisuje się w wizję i target firmy.

Zobacz także: Chłopak Margaret pochwalił się ich wspólnym zdjęciem. Kim on jest?

Ten projekt zrobił prawdziwą furorę! Koniecznie sprawdź!

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów