Margaret się zaręczyła? Wygadała się na koncercie!

Zuzanna Morska 03.10.2019
Margaret
Fotografia: instagram.com/margaret_official

Wygląda na to, że wokalistka sama potwierdziła plotki, które krążyły od dawna!

Związek Margaret i Kacezeta od samego początku wzbudzał duże zainteresowanie. I choć żadne z nich nie afiszowało się z tą relacją, nie ukrywało też, że pozostają w związku.

Na instagramowych profilach gwiazd pojawiały się co jakiś czas zdjęcia zakochanych, a niektóre z nich opatrywane były tajemniczymi podpisami - np. z emotikoną pierścionka zaręczynowego. To właśnie takie sugestie sprawiły, że coraz więcej mówiło się o zaręczynach Margaret i wokalisty reggae. Wygląda na to, że wokalistka właśnie potwierdziła tę informację.

Margaret się zaręczyła?

Margaret przebywa obecnie w trasie koncertowej. Jeden z jej występów odbył się 2.10 w warszawskiej Stodole. Artystka postanowiła urozmaicić koncert i zaprosiła do wykonania jednego z utworów swojego ukochanego. Kacezet wykonał z Margaret utwór "Daenerys&Jon Snow" inspirowany serialem "Gra o tron".

Zanim jednak razem zaśpiewali, wokalistka uroczyście zapowiedziała Kacezeta. Jak donosi portal Plotek.pl, Margaret zaprosiła go na scenę uroczymi słowami.

Chciałabym zaprosić teraz na scenę swojego prywatnego narzeczonego - miała powiedzieć przed występem.

Przypominamy, że 28-letnia gwiazda spotyka się z wokalistą reggae od roku. Czyżby rzeczywiście chcieli przypieczętować tę relację sformalizowaniem związku?

Ten projekt robi furorę na świecie! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów